Witam!
Właśnie stałem sie posiadaczem Nikona F75 poszukuję instrukcji po polsku. Szukałem w Googlach ale niestety wszystko En na Chomiku również![]()
Szukaj
Witam!
Właśnie stałem sie posiadaczem Nikona F75 poszukuję instrukcji po polsku. Szukałem w Googlach ale niestety wszystko En na Chomiku również![]()
Słabo szukałeś: http://instrukcja.pl/i/nikon_f75_lustrzanka_analogowa .
to nie mozesz print screenów sobie porobić? troche zejdzie ale bedzie.
Völkchlor
podaj maila na PW to Ci wyślę w pdf.
Skontaktuj się z nami