tu masz wyjaśnione łatwiej: http://www.optyczne.pl/15.1-poradnik...ustrzance.html
Szukaj
tu masz wyjaśnione łatwiej: http://www.optyczne.pl/15.1-poradnik...ustrzance.html
Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.
Cos dziwnego mi sie dzieje nie wiem czy to normalne , na roznych programach roznie mi aparat reaguje na kilku jest jak by dwa razy strzelil przy zrobieniu fotki a przy innych najpierw raz a pozniej za kilka sekund drugi raz tak jak by myslal czy to jest normalne?Czy odrazu oddac go do serwisu? tak jak by sie blokowla na programie A i P reszt szczela normalnie
Ostatnio edytowane przez artdeccco ; 22-12-2013 o 22:05
Nikon D5100 Nikorr 18-105
Ostatnio edytowane przez MstrG ; 22-12-2013 o 22:07
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Jak robisz zdjecie to aparat wydaje taki dzwiek podwojny.
Nikon D5100 Nikorr 18-105
Zapewne bawił się czasem naświetlania. A jakie foty wychodzą przy tych podwójnych dźwiękach. Zrób reset do ustawień fabrycznych
W jaki sposob sie przywraca ustawienia fabryczne?
Nikon D5100 Nikorr 18-105
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
W progranie A jest 8" F3,5 iso125
podwojne klapniecie jest normalnie jak robie fotke a w programie a i p jest jedno pozniej za klika sekund drugie klapniecie
Nikon D5100 Nikorr 18-105
Moim zdaniem jest najpierw otwarcie później zamknięcie migawki. Stąd dwa klapnięcia. To zależy od czasu, przysłony, ISO i w jakich warunkach fotografujesz.
Nikon D750 D7500+ML-L3 | N 14-24 2.8G | N 24-70 2.8G | N 70-200 VR II 2.8G |N 17-55 2.8G | N 24-120 4G VR | N60 MICRO 2.8G |N70-300 VR | N10-24 | S 8mm 3.5 EX DG Fisheye | SB-600 | SB-910 | 10xSD ExPRO 95MB/s(32GB) | Genesis Gear GPS-N | DJI PHANTOM 3 ADVANCED |
Skontaktuj się z nami