Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Adres do Nikona

  1. #1

    Domyślnie Adres do Nikona

    witajcie , poniewaz juz nie raz przekonałem sie że, wiedza nikoniarzy jest przeogromna, mam do was pytanie-moze ktos posiada adres korespondencyjny do siedziby Nikona w Europie lub Japonii


    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Address
    Shin-Yurakucho Bldg., 12-1, Yurakucho 1-chome, Chiyoda-ku, Tokyo 100-8331
    Phone
    +81-3-3214-5311

    Europa to ciut za szeroko jak na adresowanie...

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo dziekuję, moze ktos ma rowniez do Europy

  4. #4
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Nikon Europe B.V.
    Tripolis 100, Burgerweeshuispad 101, 1076 ER Amsterdam, The Netherlands
    Tel: +31-20-7099-000
    Main businesses: Import, sales and servicing of cameras

    Jak chcesz inne adresy to: http://www.nikon.com/about/info/group/#europe

    Tylko po co Ci to? Chyba, ze to tajne

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    super , bardzo wam dziekuje

    Cytat Zamieszczone przez shaolin Zobacz posta
    Nikon Europe B.V.
    Tripolis 100, Burgerweeshuispad 101, 1076 ER Amsterdam, The Netherlands
    Tel: +31-20-7099-000
    Main businesses: Import, sales and servicing of cameras

    Jak chcesz inne adresy to: http://www.nikon.com/about/info/group/#europe

    Tylko po co Ci to? Chyba, ze to tajne
    odpowiem po co potrzebowałem, gdy mi odpiszą, jezeli mi odpiszą
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-11-2013 o 20:20

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827

    Domyślnie

    Ok, mam tylko nadzieje, ze nie zmarnuja Twojego czasu

  8. #8

    Domyślnie

    O, widzę, że Jasiek zabiera się za oklep konkretny.
    Krzysztof Paszkiewicz

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ekonet Zobacz posta
    O, widzę, że Jasiek zabiera się za oklep konkretny.
    dokładnie z przykładami popartymi zdjeciami, ekspertyzą ect. Zobaczymy co panowie Z Nikona mi odpiszą, 20 lat jestem z nimi i wydałem na ich produkty kupę kasy, przez walniete D600 zmusili mnie do zakupu D800, co sie okazało dobrym rozwiązaniem, ale nie tak to powinno wyglądać.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 27-11-2013 o 21:09 Powód: pis. (Panowie--->panowie)

  10. #10

    Domyślnie

    Rozumiem rozgoryczenie, ale wydaje mi się, że sporo Pan ryzykuje, panie Janie. Brak odpowiedzi lub odpowiedź przypominająca szablon typu "Szanowny Panie, w trosce o..." (każda z nich bardzo prawdopodobna) boli podwójnie. Po pierwsze, człowiek uświadamia sobie, że zmarnował czas, pisząc do korporacji, po drugie, rozumie, że szanują nie jego, lecz jego pieniądze. Obym się mylił...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •