O nie zupełnie panie Przemku80.
Tak naprawde to kilka lat fotografuje lustrzanką w formie hobby. Nie cieszy mnie aktualna praca i nie ze względów finansowych.Chciałbym poprostu zarabiać na tym co lubie robić w przyszłości.Chce uczyć sie i dokształcać i wiem że droga będzie długa. A fotografa biegającego w akcji to chyba nigdy nie widziałem...może raz przypadkiem. Gdybym widział może nie zakładałbym wątku tutaj...może podszedłbym i zapytał.
Nie wiem więc skąd Twoje wnioski.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami