Witam
Tak jak w temacie szukam pilocika do zdjęć w trybie B, jest tego mnóstwo od 7 zł po 30 np
rzekomo oryginalny
http://allegro.pl/nikon-ml-l3-oryg-p...528699949.html
jak i taki robiony przez chińskie rączki, w sumie wszystko jest przez nie robione...
http://allegro.pl/736-pilot-nikon-ml...493275293.html
jaka jest różnica ? czy warto używać zamienników ?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami