Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Pilocik do nikona

    Witam

    Tak jak w temacie szukam pilocika do zdjęć w trybie B, jest tego mnóstwo od 7 zł po 30 np

    rzekomo oryginalny

    http://allegro.pl/nikon-ml-l3-oryg-p...528699949.html

    jak i taki robiony przez chińskie rączki, w sumie wszystko jest przez nie robione...

    http://allegro.pl/736-pilot-nikon-ml...493275293.html

    jaka jest różnica ? czy warto używać zamienników ?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Mój pierwszy był zamiennikiem. Padł po miesiącu. Teraz mam 1,5 roku oryginał i dalej działa.
    Nie usunięto podpisu, ponieważ użytkownik nie posiadał linku do strony komercyjnej.

  3. #3

    Domyślnie

    Czyli wszystko jasne zostaje tylko kwestia czy ten za 30 zł to oryginał

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam zamiennik za 15 zł. Działa od ok. 5 lat. Ostatnio tylko musiałam wymienić w nim baterię. Po wymianie baterii działa nadal.
    Kiedyś używałam go bardzo często (nawet na mrozie), teraz trochę rzadziej go używam, ale działa
    Kobieta z Sonnarem też może

  5. #5

    Domyślnie

    Można tez pilot od TV (np uniwersalny). Ustawić go na TV sanyo i program 3 'naciska' spust migawki
    robak, robak_wroc
    pelny klatek i niepelny klatek

  6. #6

    Domyślnie

    Mam zamiennik za 10zł i od 5 lat działa. Nawet baterii nie wymieniałem.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

  7. #7

    Domyślnie

    Pierwszym był zamiennik, który po powrocie z wczasów gdzieś się zapodział więc następny kupiłem oryginał Zamiennik znalazł się po wypraniu spodni i działa do dziś więc chyba jest wytrzymały
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  8. #8
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Migdzinski Zobacz posta
    Czyli wszystko jasne zostaje tylko kwestia czy ten za 30 zł to oryginał
    To podróbka oryginału, właśnie taki kupiłem, wcześniej miałem taki za 10 zł i padł po kilku miesiącach.
    Ten niby oryginał padł również, tzn czasami działa jak go mocno nacisnę, chyba mam pecha.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  9. #9

    Domyślnie

    Czy oryginał ML-L3 będzie kompatybilny z D300s ??
    D700, Coolpix A, 18-35D + N 24-70 F2,8 + N 35mm F/1,8 + N 70-200 VR I + TC-20II

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez misieqMP Zobacz posta
    Czy oryginał ML-L3 będzie kompatybilny z D300s ??
    Odpowiedź w instrukcji, czy specyfikacji aparatu.
    Wystarczy poszukać odbiornika podczerwieni w D300s... jak znajdziesz daj znać, bo jeszcze nikomu się nie udało.
    Certo Six 2.8/80, Zenity, Praktica BX20
    Nikon
    D7000; S17-50/2.8, D610; 16--200/2.8, T70-300USD | Metz 50 AF-1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •