Jak w temacie.
Utopiłem jakiś czas temu mojego poczciwego, 5-letniego Garmin Nuvi 200. Szukałem nowej nawigacji, oczywiście wśród Garminów. Przypadkowo natrafiłem na nawigację Goclever z kamerą rejestrującą z przodu, a także z kamerą cofania. Miał ktoś może do czynienia z tym "tworem"?
Byłbym wdzięczny za info, bo wujek Google to biedny jest w informacje na ten temat (brak testów itp)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami