Jak w temacie bede potrzebowal jakies body Nikona jako zapas (najlepiej cos z silnikiem, moze byc d90) na sobote/niedziele 17/18.08.
Zdjecia bede robil w Czluchowie, a nocuje w okolicach Pily wiec najlepiej z tamtych rejonow bym cos przygarnal. Gdyby trafila si ejakas dobra dusza z 3miasta to musze uprzedzic, ze wyjezdzam stad 15go, a wracam dopiero 23go wiec puszke niestety zabralbym na dluzej niz wspomniane 2 dni.
Oczywiscie odwdziecze sie dobrym trunkiem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami