Chlopaki i dziewczęta, co sie stało z imfoto hesji? To teraz jest fotofarma czy hesja zrezygnowal ze sklepu?
Szukaj
Chlopaki i dziewczęta, co sie stało z imfoto hesji? To teraz jest fotofarma czy hesja zrezygnowal ze sklepu?
Dawno zrezygnował.
Krzysztof Paszkiewicz
niom
o rok za późno...
ale miło, że ktoś jeszcze pamięta![]()
Sławek, są tacy co jeszcze pamiętają i wspominają dobre czasy. U mnie Tomek często wspomina Strzechę Akademicką i pogodę jaka była na przywitanie.
Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.
imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
hihi
Powiem tak: imfoto nie działa już dość długo ale do mnie non stop spływają jakieś zamówienia od ludzi z "tamtych" czasów! To miłe jak ktoś zaczyna rozmowę od słów że i tak nigdzie indziej nie kupi :P
W każdym razie dla starych znajomych niezmienne info:
imfoto nie działa ale hesjowy Invert Marketing ma się dobrze i sprzęt z oficjalnych i dobrych źródełek sprzedaje.
Tylko ten droższy oczywiście :P
Skontaktuj się z nami