Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie imfoto? fotofarma? e?

    Chlopaki i dziewczęta, co sie stało z imfoto hesji? To teraz jest fotofarma czy hesja zrezygnowal ze sklepu?

  2. #2

    Domyślnie

    Dawno zrezygnował.
    Krzysztof Paszkiewicz

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    bedzie pare lat...

  5. #5

    Domyślnie

    niom
    o rok za późno...
    ale miło, że ktoś jeszcze pamięta
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Sławek, są tacy co jeszcze pamiętają i wspominają dobre czasy. U mnie Tomek często wspomina Strzechę Akademicką i pogodę jaka była na przywitanie.
    Wojtek: Trochę sprzętu jest, ale mało czasu.

  7. #7

    Domyślnie

    imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto
    nie tylko TY ,
    też się trochę nazbierało

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    imfoto było najlepszym sklepem w jakim miałem przyjemność kupować sprzęt foto
    Mnie się jeszcze udało w ostatniej chwili kupić bo już ktoś inny wysyłał ale hesja jeszcze mentalnie nadzorował przesyłkę - kontakt jak zawsze WZORCOWY. Od tamtej pory nic nie kupiłem.
    red light, dark room...

  10. #10

    Domyślnie

    hihi
    Powiem tak: imfoto nie działa już dość długo ale do mnie non stop spływają jakieś zamówienia od ludzi z "tamtych" czasów! To miłe jak ktoś zaczyna rozmowę od słów że i tak nigdzie indziej nie kupi :P

    W każdym razie dla starych znajomych niezmienne info:
    imfoto nie działa ale hesjowy Invert Marketing ma się dobrze i sprzęt z oficjalnych i dobrych źródełek sprzedaje.
    Tylko ten droższy oczywiście :P
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •