Kto się wybiera 19-21 lipca na Festiwal do Jarocina ?
Może jakieś wspólne piwko by się wypiło.
Pzdr
Michał
Szukaj
Kto się wybiera 19-21 lipca na Festiwal do Jarocina ?
Może jakieś wspólne piwko by się wypiło.
Pzdr
Michał
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 18-07-2013 o 08:28 Powód: pis. (lipiec->lipca_
FX 24 50 70 200 Sb-900
Z chęcią bym się wybrał ale to już nie ta sama impreza co w latach 90.
out of the body
OM10+S28-70
No właśnie. Ludzie się na piwo ustawiają, jakby "wina" leżakowanego w transporcie już nie pamiętali.![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
moja luba jedzie jutro. Zobaczymy co tam naopowiada![]()
Tak mi się przypomniało http://www.youtube.com/watch?v=yJkpNOZgTPc![]()
FX 24 50 70 200 Sb-900
Nikon http://greg77.com/
O kurna poznaje siebieten z czupryną na cukier i kurtą wojskową typu moro.
![]()
Ja zaliczyłem Festiwal w 1989, i już wtedy dało się słyszeć, że to już nie to samo![]()
"Nie mam problemów z piciem, no chyba że nie chcą podać mi drinka..." Tom Waits
Skontaktuj się z nami