Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Kobylscy - czerwcowe repo

    Tak się złożyło, że ostatnie repo pokazywaliśmy mniej więcej rok temu, więc najwyższy czas na jakieś nowości . Całość do obejrzenia na BLOGU

    - 1 -

    - 2 -

    - 3 -

    - 4 -

    - 5 -

    - 6 -

    - 7 -

    - 8 -

    - 9 -

    - 10 -

    - 11 -

    - 12 -

    - 13 -

    - 14 -

    - 15 -
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #2

    Domyślnie

    Klasa! całość na blogu ogląda się z przyjemnością, świetne kadry, gratuluję
    D780|17-35|35|50|85

  3. #3

    Domyślnie

    BARDZO dobra robota! Widać pełen profesjonalizm! Pozazdrościć
    F100 / D610 / D90 / To16-28 2.8 / N28 1.8G / N35 1.8G / N50 1.8G / N85 1.8G / H85 1.5 / SB900 / ... /

  4. #4

    Domyślnie

    Normalnie miazga!! Tak jak poprzednicy - rewelacja. A na blogu więcej perełek.

  5. #5

    Domyślnie

    Na blogu nie tylko więcej ale i... fajniej. No 1. dla mnie to... Nikoniarz...

    P.S. IMHO w bazylice zdjęcia byłyby jeszcze mocniejsze...
    Nikon

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze . Na blogu rzeczywiście jest dużo więcej - ciężko wybrać 15 do pokazania tutaj .

    P.S. - Byliśmy w Bazylice w celach turystycznych... Zrobienie zlecenia w tak gigantycznym przybytku mogłoby się dla naszych klientów skończyć koniecznością zakupienia lupy - inaczej pewnie ciężko by ich było odnaleźć w albumie
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  7. #7

    Domyślnie

    Czy używasz filtru polaryzacyjnego ciągle? Czy tylko zakładasz , gdy potrzebujesz?
    Człowiek całe życie się uczy...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    P.S. - Byliśmy w Bazylice w celach turystycznych... Zrobienie zlecenia w tak gigantycznym przybytku mogłoby się dla naszych klientów skończyć koniecznością zakupienia lupy - inaczej pewnie ciężko by ich było odnaleźć w albumie
    Ja miałem swój ślub właśnie w bazylice i... nie jest tak źle jak piszesz. Fotki wyszły naprawdę CUDNE. No i obędzie się lupy...
    Nikon

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez element07 Zobacz posta
    Czy używasz filtru polaryzacyjnego ciągle? Czy tylko zakładasz , gdy potrzebujesz?
    element07 nie używamy polarów i ich nie zakładamy, bo ich po prostu nie potrzebujemy

    Andrzej1974 - to taki żarcik był rzecz jasna Bardzo lubimy duże kościoły, bo można bez trudu zrobić coś i wąsko i szeroko, a nawet trochę szeroko z czegoś wąskiego :P

    Jakby ktoś był ciekaw to na blogu już nowy materiał wisi

    Pozdrówka wszystkim!
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  10. #10

    Domyślnie

    Świetna robota!
    Obróbka pierwsza klasa!
    Cały set miło się ogląda!
    Tak sobie czytam to forum, i czytam...

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •