Tak się złożyło, że ostatnie repo pokazywaliśmy mniej więcej rok temu, więc najwyższy czas na jakieś nowości. Całość do obejrzenia na BLOGU
- 1 -
- 2 -
- 3 -
- 4 -
- 5 -
- 6 -
- 7 -
- 8 -
- 9 -
- 10 -
- 11 -
- 12 -
- 13 -
- 14 -
- 15 -
Szukaj
Tak się złożyło, że ostatnie repo pokazywaliśmy mniej więcej rok temu, więc najwyższy czas na jakieś nowości. Całość do obejrzenia na BLOGU
- 1 -
- 2 -
- 3 -
- 4 -
- 5 -
- 6 -
- 7 -
- 8 -
- 9 -
- 10 -
- 11 -
- 12 -
- 13 -
- 14 -
- 15 -
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Klasa! całość na blogu ogląda się z przyjemnością, świetne kadry, gratuluję
D780|17-35|35|50|85
BARDZO dobra robota! Widać pełen profesjonalizm! Pozazdrościć![]()
F100 / D610 / D90 / To16-28 2.8 / N28 1.8G / N35 1.8G / N50 1.8G / N85 1.8G / H85 1.5 / SB900 / ... /
Normalnie miazga!! Tak jak poprzednicy - rewelacja. A na blogu więcej perełek.
Na blogu nie tylko więcej ale i... fajniej. No 1. dla mnie to... Nikoniarz...
P.S. IMHO w bazylice zdjęcia byłyby jeszcze mocniejsze...
Nikon
Dzięki za komentarze. Na blogu rzeczywiście jest dużo więcej - ciężko wybrać 15 do pokazania tutaj
.
P.S. - Byliśmy w Bazylice w celach turystycznych... Zrobienie zlecenia w tak gigantycznym przybytku mogłoby się dla naszych klientów skończyć koniecznością zakupienia lupy - inaczej pewnie ciężko by ich było odnaleźć w albumie![]()
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Czy używasz filtru polaryzacyjnego ciągle? Czy tylko zakładasz , gdy potrzebujesz?
Człowiek całe życie się uczy...
element07 nie używamy polarów i ich nie zakładamy, bo ich po prostu nie potrzebujemy
Andrzej1974 - to taki żarcik był rzecz jasnaBardzo lubimy duże kościoły, bo można bez trudu zrobić coś i wąsko i szeroko, a nawet trochę szeroko z czegoś wąskiego :P
Jakby ktoś był ciekaw to na blogu już nowy materiał wisi
Pozdrówka wszystkim!
Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski
Świetna robota!
Obróbka pierwsza klasa!
Cały set miło się ogląda!
![]()
Tak sobie czytam to forum, i czytam...
Skontaktuj się z nami