Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie Pytanie do Krakowian

    Gdzie w okolicy niezbyt oddalonej od rynku (do 500m) zaparkować samochód,chodzi o parking strzeżony, dajcie jakieś namiary
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  2. #2

    Domyślnie

    Na Zwierzynieckiej jest Hotel z parkingiem strzeżonym (Jakieś 100m od Filharmonii w kierunku Wawelu)

  3. #3
    Tomek
    | tohu wawohu |

  4. #4

    Domyślnie

    Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz

  5. #5

    Domyślnie

    O właśnie, Straszewskiego, nie pamiętałem jak się ulica nazywa (drugi link)

    Edit:
    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz
    Tylko do rynku ciut dalej niż 500m

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2008
    Miasto
    Kraków\Frankfurt am Main
    Posty
    138

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez charlie_kr Zobacz posta
    Zaparkuj na parkingu politechniki albo na błoniach. Nic nie płacisz
    Mówisz o tym ziemnym?
    Polecam wtedy wybrać się samochodem terenowym, a w przypadku deszczu od razu pomyśleć od razu o poszukaniu myjni Ponadto nie polecam również nie zostawiać nic na siedzeniach bo łatwo, można to stracić, jak pewien chłopak z PK 2 komplety nart...

    Moim zdaniem miejsca od ToToma (jeśli można tak odmienić) są ok
    Ze swojej strony mogę również dodać, że parking strzeżony jest również na:
    ul. Mikołaja Kopernika (nr. około 6) dokładnie za Domem Turysty do płyty rynku masz jakieś 350m
    róg ulicy Krowoderskiej i Biskupiej do płyty rynku około 650m - dalej ale nie powinno być problemu z miejscami

    Jeśli zdecydował byś się zaparkować w strefie przy ulicy to pamiętaj, że parkomaty nie wydają reszty, interes taki jest dość drogi, a jeśli skończy Ci się czas i nie zdążysz wykupić, możesz liczyć na wezwanie do zapłaty, bo okolice centrum dość regularnie patrolowane są przez osobników sprawdzających bileciki
    Aaa jeśli dobrze pamiętam to chyba jeszcze trwa remont na Św. Gertrudy w okolicach Wawelu, więc proponuję uzbroić się w cierpliwość <- ale dobrze, gdyby to ktoś jeszcze potwierdził, bo jakiś czas mnie już tam nie było.
    Gdybyś miał jeszcze jakieś pytania - pytaj!

    Pozdrawiam
    DonChristopherus
    Nieogarnione jeszcze D200 + niewykorzystywane w pełni szkło.

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

  8. #8

    Domyślnie

    Wszystko zależy od tego na jak długo i z jakim budżetem jedzie się do Krakowa.
    Ja podałem wersję ekonomiczną i wcale nie tak straszną jak piszesz. Parkowałem tam przez pół roku - pracowałem w okolicy.
    Jeśli ma być bezpiecznie, parkingów strzeżonych sporo w okolicy. Np. na długiej.

  9. #9

    Domyślnie

    Ze swojej strony polecę jeszcze ten parking przy Św. Filipa. Zawsze tam się zatrzymuję, do Rynku trochę dalej niż 500m, ale za to jak dobrze strzeżony!


  10. #10

    Domyślnie

    Jadę na cały dzień, chcę uniknąć parkowania na ulicach bo słyszałem właśnie,że czasami wychodzą z tego "jaja" a po za tym wolę jednak zaparkować na czymś strzeżonym.Najprawdopodobniej zaparkuję na parkingu przy ul. Długiej 72 w sumie niedaleko rynku.
    Jeszcze raz dzięki na pomoc
    Samsung NX300,NX20, 18-55 OIS i 30mm f:2 50-200 OIS III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •