A co Ci nie przypadlo w tym 18-105 ??? Ostrosc w miare dobra a i zakres calkiem nie zly! Ja uzywam na spacery S17-50. Polecam te szklo.
Szukaj
A co Ci nie przypadlo w tym 18-105 ??? Ostrosc w miare dobra a i zakres calkiem nie zly! Ja uzywam na spacery S17-50. Polecam te szklo.
Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1
Zdaję sobie sprawę z tego, że to dopiero początki i lustrzanka amatorska ale zerknij na foty i skomentuj. Zdjęcia prosto z puchy.
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/60a59ad2...90DSC_0021.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/7d97d7be...90DSC_0027.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/e4bbcb1b...90DSC_0171.JPG
http://www.wrzucajtu.pl/wrz/69cd1e66...90DSC_0169.JPG
Odnoszę wrażenie, że kupiłeś lustrzankę, bo "inni mają" i "robią nimi super zdjęcia". Niestety, żeby te super zdjęcia robić to trzeba trochę popracować na nimi, sam aparat w trybie auto idealnego zdjęcia nie zrobi.
Zacznij używać trybów manualnych, taka dobra rada zamiast zielonego aparatu.
NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A
optycznie jest wszystko w najlepszym pozadku...
Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1
No to chyba jestem przewrażliwiony. Dzięki. Ale jakoś mi nie ostro.
Zerknij tutaj http://pl.pixel-peeper.com/lenses/?l...none&res=3&p=1. Z D5100 też są.
Ostatnio edytowane przez artur0372 ; 16-06-2013 o 22:49
To wyostrz je jeszcze. W exifie widać, że trochę automatycznie dobierane było...
NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A
@artur
Mialem to szklo, wszystko jest o.k. Bardziej ostry obrazek dadza Ci stalki lub szklanki z wyzszej pulki....
No ale do nauki wystarczy ten 18-105.
Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1
Skontaktuj się z nami