Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    A co Ci nie przypadlo w tym 18-105 ??? Ostrosc w miare dobra a i zakres calkiem nie zly! Ja uzywam na spacery S17-50. Polecam te szklo.
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez knopers1 Zobacz posta
    A co Ci nie przypadlo w tym 18-105 ??? Ostrosc w miare dobra a i zakres calkiem nie zly! Ja uzywam na spacery S17-50. Polecam te szklo.
    Zdaję sobie sprawę z tego, że to dopiero początki i lustrzanka amatorska ale zerknij na foty i skomentuj. Zdjęcia prosto z puchy.
    http://www.wrzucajtu.pl/wrz/60a59ad2...90DSC_0021.JPG
    http://www.wrzucajtu.pl/wrz/7d97d7be...90DSC_0027.JPG
    http://www.wrzucajtu.pl/wrz/e4bbcb1b...90DSC_0171.JPG
    http://www.wrzucajtu.pl/wrz/69cd1e66...90DSC_0169.JPG

  3. #23

    Domyślnie

    Odnoszę wrażenie, że kupiłeś lustrzankę, bo "inni mają" i "robią nimi super zdjęcia". Niestety, żeby te super zdjęcia robić to trzeba trochę popracować na nimi, sam aparat w trybie auto idealnego zdjęcia nie zrobi.
    Zacznij używać trybów manualnych, taka dobra rada zamiast zielonego aparatu.
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    Odnoszę wrażenie, że kupiłeś lustrzankę, bo "inni mają" i "robią nimi super zdjęcia". Niestety, żeby te super zdjęcia robić to trzeba trochę popracować na nimi, sam aparat w trybie auto idealnego zdjęcia nie zrobi.
    Zacznij używać trybów manualnych, taka dobra rada zamiast zielonego aparatu.
    A Ty co? Jasnowidz? Zdjęcia Były robione programem 'A' i "M". Chciałeś zabłysnąć?

  5. #25

    Domyślnie

    optycznie jest wszystko w najlepszym pozadku...
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez knopers1 Zobacz posta
    optycznie jest wszystko w najlepszym pozadku...
    No to chyba jestem przewrażliwiony. Dzięki. Ale jakoś mi nie ostro.
    Zerknij tutaj http://pl.pixel-peeper.com/lenses/?l...none&res=3&p=1. Z D5100 też są.
    Ostatnio edytowane przez artur0372 ; 16-06-2013 o 22:49

  7. #27

    Domyślnie

    To wyostrz je jeszcze. W exifie widać, że trochę automatycznie dobierane było...
    NIKON D750+MB-D16, N50 1.8G, N85 1.8G, N16-35 VR, N24-120 VR, N70-200 VR, N105 2.8G micro, SB-700, Helios 44M, Jupiter 37A

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fludi Zobacz posta
    To wyostrz je jeszcze. W exifie widać, że trochę automatycznie dobierane było...
    Tak. WB było auto. Nie przesadzaj.

  9. #29

    Domyślnie

    @artur
    Mialem to szklo, wszystko jest o.k. Bardziej ostry obrazek dadza Ci stalki lub szklanki z wyzszej pulki....
    No ale do nauki wystarczy ten 18-105.
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez knopers1 Zobacz posta
    @artur
    Mialem to szklo, wszystko jest o.k. Bardziej ostry obrazek dadza Ci stalki lub szklanki z wyzszej pulki....
    No ale do nauki wystarczy ten 18-105.
    Dzięki za odpowiedź. A na co wymieniłeś?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •