Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

    Domyślnie [F1_2013] 07. GP Kanady

    Witam.

    W wielkich bólach, jako że złamało mnie w krzyżu (w mordę #@#$%%%%!!!*^), szybciutko zaprezentuję FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2013 na torze Circuit Gilles-Villeneuve, w Montrealu. Tor będzie gościł F1 po raz 34.

    Tor układ ma następujący:



    Z satelity przy mało ciekawych barwach otoczenia wygląda zaś tak:



    Jakby kto chciał przejechać się palcem po mapie to musi sobie samemu znaleźć tor w mapach google

    Trochę danych technicznych:

    Długość toru: 4361 m
    Ilość okrążeń: 70
    Dystans wyścigu: 305.270 km
    Pierwsze Grand Prix: 2002 (197
    Ostatnie Grand Prix: 2012

    Tor dość sporo ewoluował, obecny układ jest 8 wersją toru.

    Strefa DRS to ZUO:

    Będzie jeden punkt pomiaru i dwie następujące po sobie strefy aktywacji.

    Pierwszy zwycięzca:

    2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.

    Ostatni zwycięzca:

    2012 - Lewis Hamilton (McLaren MP4/27A-Mercedes FO108Z 2.4 V8 ) 1:32'29.586 hrs. 198.027 km/h.

    Najlepszy czas Pole Position:

    2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.

    Rekord toru (Fastes Lap):

    2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.

    Wyniki zeszłorocznego wyścigu:



    Harmonogram:

    Piątek, 07.06.2013r:

    1 trening: 16:00 - 17:30
    2 trening: 20:00 - 21:30

    Sobota, 08.06.2013r:

    3 trening: 16:00 - 17:00
    Kwalifikacje: 19:00

    Niedziela, 09.06.2013r:

    Wyścig: 20:00


    Ledwo co siedzę, zmykam. Sorki, ale streamy można znaleźć w wątku o GP Monaco, a filmy na YT

    Zapraszam.

    Wyrko zbliżam się
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #2

    Domyślnie

    W tv nie ma transmisji z wyścigu?
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celeborn Zobacz posta
    W tv nie ma transmisji z wyścigu?
    Z tego co widzę, to pojawiła się w programie Polsat Sport News (Q+R).

    Dopisuję kalendarz postępujący:

    1. GP Australii: 1. Raikkonen, 2. Alonso, 3. Vettel
    2. GP Malezji: 1. Vettel, 2. Webber, 3. Hamilton
    3. GP Chin: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Hamilton
    4. GP Bahrajnu: 1. Vettel, 2. Raikkonen, 3. Grosjean
    5. GP Hiszpanii: 1. Alonso, 2. Raikkonen, 3. Massa
    6. GP Monaco: 1. Rosberg, 2. Vettel, 3. Webber
    7. GP Kanady: 1. ..., 2. ..., 3. ...,


    oraz punktacja po GP Monaco:

    1. Vettel - 107 pkt.
    2. Raikkonen - 86 pkt.
    3. Alonso - 78 pkt.
    4. Hamilton - 62 pkt.
    5. Webber - 57 pkt.

    Wyniki piątkowych treningów:

    1:



    2:



    EDYTA: Widzę, że w archiwum LT się wiecznie trwająca sesja numer 2 znajduje

    Co się zaś tyczy live timing, to znajduje się on tam gdzie zawsze czyli tu.
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 08-06-2013 o 13:27
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  4. #4

    Domyślnie

    Też myślałem że nie ma, ale jest na Polsat Sport News od 20:00
    D810+N24-70/2.8+T17-50/2.8+N50/1.8+N70-210/4+SB800+...

  5. #5

    Domyślnie

    Wyniki trzeciego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Wyniki kwalifikacji:



    Szkoda błędu Hamiltona, bo szedł grubo. Osobiście nie obraziłbym się na wyścig w zmiennych warunkach (najlepiej start po suchym i po 6-8 okrążeniach opady, mocniejsze, słabsze, brak itd.), bo jak będzie deszcz cały czas to Paluch odjedzie i będzie po ptakach.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  7. #7

    Domyślnie

    Ricciardo oraz Kimi dostali karę (2 miejsca do tyłu na starcie) za ustawienie swych bolidów poza "linią szybkiego ruchu" w Q2 (przed wznowieniem, po czerwonej fladze). Trzecg innych kierowców (VER, PER, MAL) nie dostało kary, za te samo przewinienie, ukarano tylko "liderów" kolejek...
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #8

    Domyślnie

    Zapomniałem, że Grosjean ma zaległą karę (+10 miejsc) za widowiskowy występ w Monaco. Wystartuje dziś więc ostatni.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  9. #9

    Domyślnie

    I na dodatek z alei serwisowej. Dopiero dzisiaj widziałem kwalifikacje. Bottas nieźle pojechał, ale pewnie w wyścigu go zaraz zjedzą. Mam nadzieję że wyścig będzie deszczowy.
    Body+szkło


    www.mpastuszak.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Celeborn Zobacz posta
    I na dodatek z alei serwisowej.
    To akurat zaleta, bo można przy aucie pogrzebać.

    Cytat Zamieszczone przez Celeborn
    Dopiero dzisiaj widziałem kwalifikacje. Bottas nieźle pojechał, ale pewnie w wyścigu go zaraz zjedzą.
    Może być różnie, patrz Maldonado w Barcelonie '12.

    Cytat Zamieszczone przez Celeborn
    Mam nadzieję że wyścig będzie deszczowy.
    Ja, że w zmiennych warunkach. Więcej się będzie działo, no i może nie wygra Paluch
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •