Witam wszystkich.Przymierzam się do zakupu pierwszej lustrzanki, ze wzgledu na cenę wybór padł na nikona d3100 i teraz pytanie, mam do wyboru dwie wersje z obiektywem nikkor 18-25 za 1550 lub z obiektywem nikkor 18-105 za 1850 trzysta złotych różnicy, czy warto wydawać bi czy ten droższy objektyw jest lepszy?Aparat ma mieć zastosowanie na rodzinnych imprezach i na urlopie a może do tego typu amatarskiego fotografowania lepiej kupić jakiś tańszy kompakt może jakiś polecicie.Z góry dzięki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami