Witam serdecznie,
Mam takie pytanie ,który z aparatów jest wedłóg was lepszy d3200
czy d5100 oczywiście każdy z 18-105mm
Szukaj
Witam serdecznie,
Mam takie pytanie ,który z aparatów jest wedłóg was lepszy d3200
czy d5100 oczywiście każdy z 18-105mm
Jak nie zależy Ci na uchylnym ekraniku, HDRa prosto z puszki to bierz D3200. To by był mój wybór z podanych wyżej.
z pozdrowieniami - KrzysiekNikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E
Nie zależy mi,chodzi mi głownie o parametry
A 5200 jest trochę za drogi
Ogólnie mogę przeznaczyć 2500 zł,co kupić?
Za róznice w cenie zakup sobie statyw, dodatkową karte, torbe i może jakiś używany obiektyw. Na zdjęciach różnicy międy tymi korpusami nie zauważysz.
D600 / Tamron 17-35 2.8-4 DI OSD / N70-300 VR IF ED / N35 1.8 ED
Olympus E500 / Sigma EX 30 1.4 / Zuiko 14-42 /
A gdzie i do czego chcesz tą puszkę używać?
"Nikon"
To ma być aparat w plener i do wnętrz taki żeby się dobrze spisywal w każdym otoczeniu
Myślałem o 3100 potem 5100 aŻ wreszcie pojawił się 3200 za 2,3tys nie wiem co robić
Ma ktoś z was d3200
Skontaktuj się z nami