Close

Strona 4 z 254 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 2532
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moshica Zobacz posta
    nadal małe to korpusy, ciekawe czy pojawienie się D7100 przekreśla kontynuację modelu D300s.
    Raczej tak. MultiCAM3500DX to czujnik z D300s.
    Efpek

  2. #32

    Domyślnie

    A teraz pojawi się wątek D7100 - opinie użytkowników i się zacznie, chlapanie, af, kurz itp itd
    Mam D7000 może wymienię hmm... na D7100 oczywiście.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  3. #33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jeremi1234 Zobacz posta
    Mam D7000 może wymienię hmm... na D7100 oczywiście.
    a po co ci to szaleństwo, bierzesz udział kto pierwszy ten lepszy ?
    Nikon i podróże ...


  4. #34

    Domyślnie

    moshica nie jestem na zawodach, jak wymienię to poczekam jak spadnie cena. Nie wierzę, że będzie kosztował tyle co zapowiadają, będzie na pewno drożej, bynajmniej na początku jesteśmy w końcu w PL . Ja jestem ze swego D7k zadowolony i nie marudzę
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  5. #35

    Domyślnie

    Na papierze to już d7000 wyglądał świetnie... w zasadzie gdyby działał jak trzeba to lepiej nie trzeba było...Mam nadzieję że tutaj AF będzie działał bez niespodzianek...reszta zmian w sumie dla mnie nieistotna....

  6. #36

    Domyślnie

    tylko przesiadka z D7000 na D71000 to nie będzie jakaś moim zdaniem odczuwalna przesiadka...

    zastanawia mnie co będzie w zamian D300s w klasyfikacji puszek profesjonalnych w formacie DX. Czyżby ten format umarł z końcem D300s ?
    Nikon i podróże ...


  7. #37

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markow Zobacz posta
    wg strony z pierwszego postu około 1200$ za body i 1600$ z kitem 18-105.
    dziwna cena z kitem. 400$ za 18-105 ?
    .

  8. #38

    Domyślnie

    kiedy to to ma być w ogóle w sprzedaży? cena pewnie będzie kosmiczna jak to na starcie w nikonie
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  9. #39

    Domyślnie

    Pamięta ktoś jaka była u nas cena na wejście D7000 ?
    DeSiedemSto

    Uzależniony od dźwięku migawki

  10. #40

    Domyślnie

    Tu pojawiły się pierwsze zdjęcia http://imaging.nikon.com/lineup/dslr/d7100/sample.htm , niektóre zdjęcia jakby pojawiły się na tym forum to zaraz byłby tak: a czemu śmigła się nie kręcą hehehe... (całe szczęście napisali - obrazy nieruchome )
    Ostatnio edytowane przez jeremi1234 ; 21-02-2013 o 10:10
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

Strona 4 z 254 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •