Szukaj
A teraz pojawi się wątek D7100 - opinie użytkowników i się zacznie, chlapanie, af, kurz itp itd![]()
Mam D7000 może wymienię hmm... na D7100 oczywiście.
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
moshica nie jestem na zawodach, jak wymienię to poczekam jak spadnie cena. Nie wierzę, że będzie kosztował tyle co zapowiadają, będzie na pewno drożej, bynajmniej na początku jesteśmy w końcu w PL. Ja jestem ze swego D7k zadowolony i nie marudzę
![]()
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Na papierze to już d7000 wyglądał świetnie... w zasadzie gdyby działał jak trzeba to lepiej nie trzeba było...Mam nadzieję że tutaj AF będzie działał bez niespodzianek...reszta zmian w sumie dla mnie nieistotna....
kiedy to to ma być w ogóle w sprzedaży? cena pewnie będzie kosmiczna jak to na starcie w nikonie![]()
D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700
Pamięta ktoś jaka była u nas cena na wejście D7000 ?
DeSiedemSto
Uzależniony od dźwięku migawki
Tu pojawiły się pierwsze zdjęcia http://imaging.nikon.com/lineup/dslr/d7100/sample.htm , niektóre zdjęcia jakby pojawiły się na tym forum to zaraz byłby tak: a czemu śmigła się nie kręcąhehehe... (całe szczęście napisali - obrazy nieruchome
)
Ostatnio edytowane przez jeremi1234 ; 21-02-2013 o 10:10
Nikon - przybora
"Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć." -M.Maliński
Skontaktuj się z nami