Szukaj
Szukajcie a znajdziecie, proście a będzie Wam dane.
Jednak jeszcze mi się przyda szklarnia DXBardzo dobrze.
Ciekawie brzmi funkcja spot white balance, to może być fajne w pomieszczeniach jak robimy w jpg i balans jest dobierany do obiektu, który nas najbardziej interesuje.
Mam Nikona D7000, w którym działa AF.
fejsbuk
Ze strony nikona:
"51 polami AF (w tym 9 polami krzyżowymi)"
czyli to nie ten sam moduł co w d300s, tam było 15 krzyżowych.
FX - 28 - 50 - 135
toto5, cytat z http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di...consumer/d7100 "Profesjonalny autofokus wykorzystujący 51 pól AF, w tym 15 czujników krzyżowych, zapewnia szybkie i dokładne ustawianie ostrośc"
Ostrość — autofokus System detekcji fazowej TTL przy użyciu modułu czujnika autofokusa Nikon Multi-CAM 3500DX z dokładną korektą, 51 polami AF (w tym 9 polami krzyżowymi; pole na środku kadru jest dostępne przy otworze względnym od f/5,6 do f/8 włącznie) oraz diodą wspomagającą AF (zasięg około 0,5–3 m).
Z zakładki specyfikacja z tego samego linku.
=======================================
Może literówka jak ktoś z pracowników www nikona przepisywał specyfikację. Kopiuj = wklej z nikona d7000![]()
FX - 28 - 50 - 135
Tu macie porównanie D7000 vs D7100 http://photographylife.com/nikon-d71...b_source=pubv1
Efpek
Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 21-02-2013 o 09:52
Bezwzględnie tak! To gwóźdź do trumny serii trzy cyfrowy DX Właśnie- ciekawe jaki bufor - zakładam że trochę zwiększyli ale zapewne do D300 mu będzie daleko w tym względzie...
Małe body ale po dołączeniu gripa całkiem wygodne...jeżeli w końcu wszystko będzie działało jak trzeba to mamy bezwzględnie aparat marzenie - Cena przystępna mino wszystko jeżeli na poziomie poprzednika...wiadomo że trochę poczekamy nim zejdzie do rozsądnych wartości ale mam nadzieję że będzie warto czekać...
Ostatnio edytowane przez siwyozzman ; 21-02-2013 o 09:57
Skontaktuj się z nami