Close

Strona 1 z 254 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 2532
  1. #1

    Domyślnie D7100 oficjalny wątek

    http://www.engadget.com/2013/02/20/n...he-d7100-dslr/

    Ciekawe czy znow beda problemy z BF/FF i czy znow bedzie strzelal jak mu sie podoba
    Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 21-02-2013 o 14:56 Powód: tytuł tematu
    d7k + nikkor 18-105 Vr , Sigma 70-200mm F2.8 Ex Dg Macro Hsm II , Nikkor 50mm 1.8G + sb 600

  2. #2

    Domyślnie

    Bardzo ciekawa puszka. 24mpx, 7fps, AF do f/8. Crop w cropie, tego jeszcze nie bylo

    e: hmm te 7fps to w tym crop mode. normalnie 14bit nef - 5fps, 12bit nef - 6fps.
    Ostatnio edytowane przez kzkzg ; 21-02-2013 o 06:50
    .

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2013
    Miasto
    za 7 lasami.. za 7 górami..
    Posty
    122

    Domyślnie

    No a miało nie być następcy to już wkrótce każdy kupuje i testuje nowe wady nikona hehe

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    D610 | N50 1.8G| SanDisk 32GB & 16GB 45MB/s | Blenda 5W1 120x180 | Statyw Camrock |

  4. #4
    Pozdrawiam M@rcin
    Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
    I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I

  5. #5

    Domyślnie

    Teraz brakuje tylko, zeby zobaczyc, jak bedzie chlapac olejem
    widzialam zdjecia, nawet podobne do d7000
    Ostatnio edytowane przez Mekano ; 21-02-2013 o 07:57
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak wsadzą tam inny system AF niż w D7000 to będzie rewelacyjna puszka dla wielu. Dla mnie niestety D7000 jest niewygodny, bo za mały.
    "Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."

  7. #7

    Domyślnie

    Czyli nici z pro DX body
    Czarny pasek na żółto haftowany

  8. #8

    Domyślnie

    Jest AF 51 punktów, czyli to co w D300s. 15 krzyżowych i czułość do F8.
    Crop 2x o powierzchni 12x18mm i rozdzielczości 15Mpix. Ale prędkość wciąż mała. Mogliby przyspieszyć przynajmniej z gripem.
    Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 21-02-2013 o 08:18
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

  9. #9

    Domyślnie

    Czy to nie dziwne, że Nikon wraca do starego AF, przecież tamtem był taki nowoczesny

  10. #10

    Domyślnie

    Dlaczego wraca? Czy kiedyś z niego zrezygnował?
    Amatorskie puszki kiedyś miały 3 lub 5 punktów, potem 11, teraz mają 39. Najwyższa półka ma 51.
    Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
    D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.

    było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II

    moje pstryki, na fejsie, instagram

Strona 1 z 254 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •