http://www.engadget.com/2013/02/20/n...he-d7100-dslr/
Ciekawe czy znow beda problemy z BF/FF i czy znow bedzie strzelal jak mu sie podoba
Szukaj
http://www.engadget.com/2013/02/20/n...he-d7100-dslr/
Ciekawe czy znow beda problemy z BF/FF i czy znow bedzie strzelal jak mu sie podoba
Ostatnio edytowane przez prz3mo ; 21-02-2013 o 14:56 Powód: tytuł tematu
d7k + nikkor 18-105 Vr , Sigma 70-200mm F2.8 Ex Dg Macro Hsm II , Nikkor 50mm 1.8G + sb 600
Bardzo ciekawa puszka. 24mpx, 7fps, AF do f/8. Crop w cropie, tego jeszcze nie bylo
e: hmm te 7fps to w tym crop mode. normalnie 14bit nef - 5fps, 12bit nef - 6fps.
Ostatnio edytowane przez kzkzg ; 21-02-2013 o 06:50
.
No a miało nie być następcyto już wkrótce każdy kupuje i testuje nowe wady nikona hehe
Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
D610 | N50 1.8G| SanDisk 32GB & 16GB 45MB/s | Blenda 5W1 120x180 | Statyw Camrock |
Oficjalnie na nikon.pl
http://www.nikon.pl/pl_PL/product/di...consumer/d7100
Pozdrawiam M@rcin
Nikon D7000 + MB-D11 I N AF-S 18-300 G ED VR I N 50 1,8D I T SP 150-600 Di VC USD I
I Lowepro Flipside 400 AW I Olympus mju Tough 6020 I
Teraz brakuje tylko, zeby zobaczyc, jak bedzie chlapac olejem
widzialam zdjecia, nawet podobne do d7000![]()
Ostatnio edytowane przez Mekano ; 21-02-2013 o 07:57
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
Jak wsadzą tam inny system AF niż w D7000 to będzie rewelacyjna puszka dla wielu. Dla mnie niestety D7000 jest niewygodny, bo za mały.
"Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotykasz ich na każdym kroku."
Czyli nici z pro DX body![]()
Czarny pasek na żółto haftowany
Jest AF 51 punktów, czyli to co w D300s. 15 krzyżowych i czułość do F8.
Crop 2x o powierzchni 12x18mm i rozdzielczości 15Mpix. Ale prędkość wciąż mała. Mogliby przyspieszyć przynajmniej z gripem.
Ostatnio edytowane przez TOP67 ; 21-02-2013 o 08:18
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Czy to nie dziwne, że Nikon wraca do starego AF, przecież tamtem był taki nowoczesny![]()
Dlaczego wraca? Czy kiedyś z niego zrezygnował?
Amatorskie puszki kiedyś miały 3 lub 5 punktów, potem 11, teraz mają 39. Najwyższa półka ma 51.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
Skontaktuj się z nami