Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Zbyt tanie d90

  1. #1

    Domyślnie Zbyt tanie d90

    Witajcie.
    Możecie mi wytłumaczyć jakim cudem ten aparat z 2 obiektywami idzie za 2400, czy to nie jest jakiś fake?
    http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

  2. #2

    Domyślnie

    D90 za 1400zl.
    18-105 za 600zl.
    50 f1.8 (zapewne wersja D) za 400zl.

    Wg mnie normalne ceny dla kogos kto chce szybko sprzedac.
    Stratny specjalnie nie bedzie. Gdyby dolozyl po 100-150 zeta do poszczegolnych pozycji, to troche by sie pobujal ze sprzedaza.
    Ceny nie sa wg mnie jakos drastycznie zanizone.
    Chyba ktos chce szybko sprzedac I tyle.
    Na twoim miejscu, jesli jestes zainteresowany dopytalbym sie o przebieg body (popros o jpg zeby sprawdzic opanda) I czy cos bylo naprawiane w wystawionym aparacie lub obiektywach.
    No I za pobraniem lub najlepiej odbior osobisty polaczony z macankiem przed sfinalizowaniem transakcji.
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pudlox Zobacz posta
    Witajcie.
    Możecie mi wytłumaczyć jakim cudem ten aparat z 2 obiektywami idzie za 2400, czy to nie jest jakiś fake?
    http://allegro.pl/show_item.php?item...cf77d00be2ff62

    chcesz go kupić? Nie chcesz? Jak nie to czego szukasz? sensacji? takich okazji na allegro pełno. łatwo się naciąć.
    A jak by chciał sprzedać za 1 tyś zł to być dzwonił na policję lub skarbówki ?

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    D90 za 1400zl.
    18-105 za 600zl.
    50 f1.8 (zapewne wersja D) za 400zl.

    Wg mnie normalne ceny dla kogos kto chce szybko sprzedac.
    Stratny specjalnie nie bedzie. Gdyby dolozyl po 100-150 zeta do poszczegolnych pozycji, to troche by sie pobujal ze sprzedaza.
    Ceny nie sa wg mnie jakos drastycznie zanizone.
    Chyba ktos chce szybko sprzedac I tyle.
    Na twoim miejscu, jesli jestes zainteresowany dopytalbym sie o przebieg body (popros o jpg zeby sprawdzic opanda) I czy cos bylo naprawiane w wystawionym aparacie lub obiektywach.
    No I za pobraniem lub najlepiej odbior osobisty polaczony z macankiem przed sfinalizowaniem transakcji.
    bardzo ładnie wytłumaczone, popieram w 100%.
    Ceny normalne, można powiedzieć okazyjne jeśli sprzęt nie ma przebiegu kosmicznego
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 19-02-2013 o 02:20
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  4. #4

    Domyślnie

    Ok dzięki wielkie .. W sumie to nie dla mnie, a dla mojej dziewczyny. Pytam, ponieważ chciałbym aby była zadowolona z zakupu

  5. #5

    Domyślnie

    Albo ze sprzedaży
    pralka Siemens, żelazko Tefal, kuchenka Samsung, stolik najtańszy z ikei

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    D90 za 1400zl.
    18-105 za 600zl.
    50 f1.8 (zapewne wersja D) za 400zl.

    Wg mnie normalne ceny dla kogos kto chce szybko sprzedac.
    Stratny specjalnie nie bedzie. Gdyby dolozyl po 100-150 zeta do poszczegolnych pozycji, to troche by sie pobujal ze sprzedaza.
    Ceny nie sa wg mnie jakos drastycznie zanizone.
    Chyba ktos chce szybko sprzedac I tyle.
    Na twoim miejscu, jesli jestes zainteresowany dopytalbym sie o przebieg body (popros o jpg zeby sprawdzic opanda) I czy cos bylo naprawiane w wystawionym aparacie lub obiektywach.
    No I za pobraniem lub najlepiej odbior osobisty polaczony z macankiem przed sfinalizowaniem transakcji.
    Przy zakupie przez Internet (tzw. sprzedaż na odległość) kupujący ma zawsze 10 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny. W tym czasie można dokładnie sprawdzić stan migawki i przetestować aparat i obiektywy. W razie niezadowolenia, czy niezgodności z opisem -odsyłamy!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pudlox Zobacz posta
    Możecie mi wytłumaczyć jakim cudem ten aparat z 2 obiektywami idzie za 2400, czy to nie jest jakiś fake?
    a co z tą ceną jest nie tak? za tanio? 1400 za d90 to normalna cena, za szkła też...
    D300s l MB-D10 l N35 1.8 l N18-105 l N 70-300VR l S 70-200 l Di622 MKII l Di866 MKII PRO l SB-700



  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez De Camtrois Zobacz posta
    Przy zakupie przez Internet (tzw. sprzedaż na odległość) kupujący ma zawsze 10 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny. W tym czasie można dokładnie sprawdzić stan migawki i przetestować aparat i obiektywy. W razie niezadowolenia, czy niezgodności z opisem -odsyłamy!
    Sprzedający w tym przypadku jest osobą prywatną a nie firmą.

    Co do ceny tego zestawu - ja tu nie widzę żadnej zaniżonej wartości.
    z pozdrowieniami - Krzysiek
    Nikon Z6 + Zf + Z9 + N14-24/2.8S + N24-70/2.8S + N70-200/2.8G VR II + N35/1.8S + N50/1.8S + 75/1.5 + N85/1.8S + N105/1.4E

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez De Camtrois Zobacz posta
    Przy zakupie przez Internet (tzw. sprzedaż na odległość) kupujący ma zawsze 10 dni na zwrot zakupionego towaru bez podania przyczyny. W tym czasie można dokładnie sprawdzić stan migawki i przetestować aparat i obiektywy. W razie niezadowolenia, czy niezgodności z opisem -odsyłamy!
    taaa.... ta zasada dotyczy NOWYCH rzeczy, sprzedawanych przez PODMIOTY GOSPODARCZE, a nie odsprzedaży używki przez Kowalskiego.
    Samsung M1733, HTC Magic, Asus K53S, Lomer Borneo, gatki z targu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pgaik Zobacz posta
    Albo ze sprzedaży
    Rzeczywiście wygląda to na reklamę aukcji.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •