Witam. Stałem się ostatnio posiadaczem(zakupiłem ma się rozumieć) filtr UV znanej i cenionej firmy B+W
(tylko takich używam)
model 82mm 010M MRC UV-HAZE SLIM. Slim - bo do szerokiego kąta. Podzielę się spostrzeżeniami - optycznie bez zastrzeżeń i czyści się cudownie, ale jest tak cienki, że nie założycie oryginalnego dekielka od obiektywu. Dodają gratis dekielek firmowy na ten filterek: Schneider-Kreuznach i nic by w tym nie było, gdyby nie fakt , że on się "nie trzyma" tego filterka i spada za każdym razem jak biore "puszkę" w rękę, zaczyna mnie to doprowadzać do irytacji w znacznym stopniu. Na dodatek nie ma już w ogóle możliwości założenia go, w przypadku założonej osłony obiektywu, nie mówiąc już o zdjęciu, gdyby się założenie jednak powiodło. Mam tak mieszane odczucia, że musiałem to napisać. Rozważcie to przed ev. zakupem, bo cena jest dość wysoka.![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami