Szukaj
3 i 6 świetne! Całość na prawdę trafia![]()
kurcze świetne foty, i te kolory.. ale jedynka wymiata tylko nie wiem co oznacza te spojrzenie ?:>
Nieważne czym - ważne jak!
Bardzi fajny secik. Jedyneczka chyba najbardziej mi podeszla choc chyba wolalbym modelke w centrum kadru (mam na mysli przyciecie lewej strony). Przy pozostalych tego i owego moznaby sie przyczepic ale jako calosc podoba sie![]()
Ładnie wyszło, czym świeciłeś?
Canon do pracy, Nikon z sentymentu
Widziałem zapowiedź kilka tygodni temu. Teraz kontynuacja i w Twoim przypadku zwiastun nie kłamał => SUPER
"Nikon"
Sesja pod wieloma względami bardzo udana, od miejsca, przez stylizację do gry modelki. Ciekawe kolory i urozmaicenie kadrowe.
Niestety, sesja wydaje się być wtórną do "zielonej", prezentowanej niedawno. Podobny klimat, podobne kolory, i chyba to samo miejsce.
Gdyby te sesje dzieliła jakaś większa odległość czasowa, na pewno było by ciekawiej. Tak jest dobrze+, choć w oderwaniu od poprzedniego setu sama sesja zasługuje na BDB.![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
Bardzo fajne kolory. Na 3 nie za bardzo poza modelki, ale ja z góry nie lubię zbyt mocno pozowanych zdjęć. Dla mnie najlepsze 2 i 6.
Trochę tego...trochę tamtego...
Dzięki za opinie![]()
Skontaktuj się z nami