Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie [F1_2012] 17 GP Indii

    Witam.

    Przed nami 2012 FORMULA 1 AIRTEL INDIAN GRAND PRIX na obiekcie zwanym Buddh International Circuit. Będzie to drugi wyścig na tym obiekcie.

    Tradycyjny rzut oka na układ toru:



    (diagram)

    oraz widok z lotu ptaka:



    (28°21'4.96" N, 77°32'10.94" E).

    Trochę danych technicznych (ze strony F1, bo są spore rozbieżności w sieci co do długości toru, a co za tym idzie dystansu):

    Długość toru: 5,125 km
    Ilość okrążeń: 60
    Dystans wyścigu: 307,249 km.

    Strefa DRS:

    Jak widać na zamieszczonym wyżej diagramie będą dwie niezależne (z osobnymi pomiarami) strefy DRS.

    1 strefa - pomiar po wyjściu z zakrętu nr 15, aktywacja na prostej start/meta.
    2 strefa - pomiar przed zakrętem nr 3, aktywacja na prostej pomiędzy zakrętami nr 3 i 4. Strefa została wydłużona o 80 metrów w stosunku do tej w zeszłym roku.

    Pierwszy i jak dotąd jedyny zwycięzca:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1:30'35.002 hrs. 203.513 km/h.

    Najlepszy czas Pole Position:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'24.178 min. 219.178 km/h.

    Rekord toru:

    2011 - Sebastian Vettel (Red Bull RB7/Renault RS27 2.4 V8 ) 1'27.249 min. 211.463 km/h.

    Wyniki wyścigu w poprzednim sezonie:



    Harmonogram:

    Piątek, 26 październik 2012 r:

    1 trening: 06:30 - 08:00
    2 trening: 10:30 - 12:00

    Sobota, 27 październik 2012 r:

    3 trening: 07:30 - 08:30
    Kwalifikacje: 10:30

    Niedziela, 28 październik 2012 r:

    Wyścig: 10:30


    Oczywiście będzie dostępny live timing oraz dla potrzebujących streamy: http://www.vipboxsports.eu/, http://www.meczyki.pl/, http://www.drhtv.com.pl/index.html.



    Zapraszam

    OT: W poprzedni weekend Quick Nick ścigał się w Gold Coast 600 w V8 Supercars i szczerze mówiąc nie przypominam sobie by był taki agresywny w jeździe w F1. W sobotę było lepiej, w niedzielę trochę chyba za bardzo uwierzył w siebie i trochę błądził, jednak pozytywnie mnie zaskoczył. W ogóle dobre wyścigi były.
    Ostatnio edytowane przez adolfik9501 ; 25-10-2012 o 13:04
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  2. #2

    Domyślnie

    I znowu trzeba nastawiać budziki . Ciekawe czy Czerwone nabrały formy a Oranżadowe dalekj mają felerne alternatory. Czekam na kolejne, arcy ciekawe zawody.
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

  3. #3

    Domyślnie

    Wstydź się nastawiać budzik na 10 z hakiem ;p
    Nikon Fx

  4. #4

    Domyślnie

    Wyniki pierwszego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  5. #5

    Domyślnie

    Wyniki drugiego treningu:

    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  6. #6

    Domyślnie

    Hehhh, nie wygląda to dobrze : )
    Nikon Fx

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Hehhh, nie wygląda to dobrze : )
    Niom... Nie wybaczę Lotusom Spa i Suzuki
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  8. #8

    Domyślnie

    Chyba że Lotus "wstrzeli" sie z ustawieniami... w RBR : D
    Nikon Fx

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Chyba że Lotus "wstrzeli" sie z ustawieniami... w RBR : D
    Byłoby miło, zwłaszcza jakby Marka oszczędzili
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MadOnion Zobacz posta
    Wstydź się nastawiać budzik na 10 z hakiem ;p
    Lubie pospać . A budzik to na treningi piątkowe. I ciągle licze na Lotusa, albo przynajmniej że Ferrari złoją d.....y Red Bullom
    Ostatnio edytowane przez Pyra001 ; 26-10-2012 o 20:33
    Coś tam, coś tam .... i jeszcze troszkę ....

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •