Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie d3100 a kabel AV

    czesc
    mam zagwozdzkę z kablem av . Wpialem zwykly kabel av (jack i 3 czincze - 2 stereo i 1 video) i nic - nie ma w tv ani dzwieku ani obrazu. Wiem ze potrzebny jest ten dedykowany ale na takim zwyklym powinien chyba zadzialac?
    pomozcie, proszę
    dzieki

  2. #2
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Dzierżoniów/Dolny Śląsk
    Posty
    156

    Domyślnie

    A próbowałeś podłączyć czerwonego albo białego chincha pod gniazdo video w telewizorze?
    Nikon D7100 | D60 | S10-20/4-5.6 | S17-50/2.8 | N18-105/3.5-5.6 VR | N55-300/4.5-5.6 VR | SB-700 | i inne

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zielonek430 Zobacz posta
    A próbowałeś podłączyć czerwonego albo białego chincha pod gniazdo video w telewizorze?


    tak, bez efektu

  4. #4
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Dzierżoniów/Dolny Śląsk
    Posty
    156

    Domyślnie

    W moim D60 problemem było np. to, że wtyk nie wchodził do końca do gniazdka, bo sama wtyczka była za duża i nie wchodziła do tego zagłębienia zamykanego gumową "uszczelką". Możliwe, że w d3100 tego nie naprawili. U siebie musiałem odgrzebać stary kabelek od Canona, który o dziwo zadziałał, lecz właśnie video było pod dźwiękiem.
    Nikon D7100 | D60 | S10-20/4-5.6 | S17-50/2.8 | N18-105/3.5-5.6 VR | N55-300/4.5-5.6 VR | SB-700 | i inne

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •