Temat wciąż na czasie więc podzielę się doświadczeniem i ciekawą nowością.
Wczoraj składałem przyjacielowi kompa na procku Intela - nazywa się on Dual Core 2160, kosztuje całe 230zł, taktowany 1.8GHz i nie różni się od ponad dwukrotnie droższego C2D E4300 (defakto już nie do kupienia) niczym poza mniejszym o 1Mb cash.
Do czego zmierzam - to istny POTWÓR overclockingu !! Kupujcie go bez wachania jeśli składacie aktualnie kompa i nie obce jest Wam podkręcanie sprzętu.
Wykręcenie go o ok 100% do 3.2-3.6Ghz to żaden problem - nawet napięcia można obniżyćMi poszły 2 sztuki, bez szaleństw i podnoszenia napięć na 3.2ghz i magistrali ok 1400Mhz... ino brać !
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami