Kupiłem sobie d300 i to pierwszy aparat, który nie ma nornalnego ISO 100. Teoretycznie chyba jest dostępne z menu ale się inaczej nazywa. Używanie którego ISO jest zalecane w d300? ISO 200? W d200 jest ISO 100, a w E-30 mimo, że natywnie pracuje w ISO 200 normalnie jest ISO 100 w menu, czy w d300 inaczej je nazwali by zaznaczyć by go normalnie nie używać?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami