Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Facemoods

  1. #1

    Domyślnie Facemoods

    Mam ogromny problem z dodatkiem pt.: "Facemoods" dodatek do przegladarek internetowych... odinstalowalem co sie dalo, gdzie sie dalo, poblokowalem a to nadal jest i mnie wku.... denerwuje! Jak sie tego dziadostwa pozbyc? Juz 3 noc siedze i nie moge usunac... Pomocy Panie i Panowie.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  2. #2

    Domyślnie

    próbowałeś tego:
    http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=40842
    ?

    ewentualnie tego: http://lmgtfy.com/?q=facemoods

    Ogólnie do zdiagnozowania problemu wypadało byś napisał co robiłeś i co nie poskutkowało, bo w ten sposób to do niczego nie dojdziemy. Możemy tu sypać poradami powtarzając się przy tym bo nie wiemy czy może akurat takich metod już użyłeś. To tak na wstępie, coby to było prościej.
    Może się jeszcze ktoś przyłączy jak będziemy mieli lepszy obraz sytuacji.

    Pozdro

    PS. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać
    Ostatnio edytowane przez paul.g.85 ; 26-06-2012 o 12:01

  3. #3

    Domyślnie

    Próbowalem. Generalnie jestem na Win7 odinstalowalem wszelkie podejrzane programy i niby poblokowalem Facemoods na Chrome i pozmienialem strony stratowe... mimo to wszystko jest nadal tak samo. znalazlem sciezke dostepu do programu zeby poprostu usunac ale... plik nie istnieje...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  4. #4

    Domyślnie

    Przeskanuj kompa jakimś antywirem/antymalware/adware itp.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Mam ogromny problem z dodatkiem pt.: "Facemoods" dodatek do przegladarek internetowych... odinstalowalem co sie dalo, gdzie sie dalo, poblokowalem a to nadal jest i mnie wku.... denerwuje! Jak sie tego dziadostwa pozbyc? Juz 3 noc siedze i nie moge usunac... Pomocy Panie i Panowie.
    przeinstaluj system. moze i bardzo brutalne i czasochlonne, ale masz wtedy 100% pewnosci, ze sie tego ustrojstwa pozbedziesz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •