Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Bałtyk

  1. #1

    Domyślnie Bałtyk

    Z tegorocznego urlopu.


  2. #2

    Domyślnie

    Ten podpis niepotrzebny, ale calkiem ladny
    Pierwsze zdjecie mi sie podoba, ma w sobie cos, troche balans bieli mi nie pasuje, ale mozna przezyc.
    Drugie juz slabo, kolory kosmiczne a sam model wrecz wola "pokaz choc troche szczegolow", drugie zdjecie niestety slabsze, warunki byly dobre, temat byl, podszedl bym do tej fotografii inaczej.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie wiem Grzesiu co się może podobać na 1., przecież to kupa kamieni w zielonej mgle. Za to dwójka już coś w sobie ma, sylwetka maszyny na tle zachodu słońca to jest jakiś temat. Kolory całkiem niezłe, takie bywają, choć można by troszkę magenty ująć.
    A new shit has come to light...

  4. #4

    Domyślnie

    W dwójce bym pogrzebał
    Może jakaś wersja z widocznym dołem?
    Reed
    Stopka w remoncie
    Flickr

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Duder Zobacz posta
    Nie wiem Grzesiu co się może podobać na 1.
    Moze ten kolor i to, ze widze co na tym zdjeciu jest

  6. #6

    Domyślnie

    Do mnie również gada jedyneczka. Pierwsze skojarzenie... tak jak by było zrobione pod wodą
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  7. #7

    Domyślnie

    Jedynka wygląda jakby była popełniona pod wodą, przez to wystarczająco intrygująca by chwilę nań popatrzeć. Przy dwójce kopara nie opada, raczej się unosi.
    LED ZEPPELIN

  8. #8

    Domyślnie

    2 jest dosyc intrygujaca. Troszke bym to cieplej widzial. Ale pomysl byl fajny. Jest pewien klimat...
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka przykuwa uwagę, a w dwójce jak dla mnie za dużo tego czarnego dołu. Jeśli ma byc bez szczegółów to uciąć trochę tej ciemnicy i będzie dobrze. W sumie i kwadrat i tylko z minimalnym ucięciem mi się podoba Spróbuj i zobacz.

  10. #10

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za odwiedziny i konstruktywne komentarze.
    Co do zdjęć. 1ka widzi mi się taka. WB trochę dziwny, ale dzięki temu pierwsze wrażenie-pod wodą. Szukałem klimatu "piraci z karaibów"
    2ka to wynik mojego niezdecydowania. Mam wersję z zupełnie czarnym dołem i wersje z jasnym, szczegółowym. A wstawiłem coś pomiędzy (co widać najlepszym rozwiązaniem nie było).

    Za podpis przepraszam, ale umarł mi serwer, zdjęcia wrzucam na nie do końca mi znane i wolę znakować.

    Postaram się wygrzebać jeszcze coś sensownego.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •