Bardzo mnie to irytuje http://forum.nikoniarze.pl/announcement.php?f=104 a Was?
Szukaj
Bardzo mnie to irytuje http://forum.nikoniarze.pl/announcement.php?f=104 a Was?
Irytuje cie admin ?jego wpis ? czy nagminne olewanie tego zapisu przez userów ?
Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 24-06-2012 o 10:37
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Nikt tutaj na sile nikogo nie trzyma. Nie podoba sie to zmien portal, jest cala masa innych serwisow. Skoro tak admin zarzadzil pozostaje sie do tego dostosowac.
Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?
Ps. Gdyby nie ten wątek, nie wiedziałabym o ogłoszeniu admina... Średnio więc z dostępem do odbiorców.
Widać w tym dziale było najwięcej nadużyć. A informacja jest jasno zapisana w regulaminie
9. Dopuszcza się umieszczenie odnośników jedynie do prywatnych stron hobbystycznych, domowych i autorskich, z wyłączeniem forów, portali i stron komercyjnych.
Z6III + N 14-30/4, N24-120/4, N 28-75/2.8, N 70-180/2.8 + TC 1,4x, N 24-200, V 20/2.8, V 24/1.8, N 40/2.0, TT 75/2.0, V 85/1.8.
D750/800 + N 24-70/2.8, N 50/1.8G.
było D70, D40, D60, D80, D90, D700, D7000, D7100, D600, D750, D7200, D7500, Z5, Z6II
moje pstryki, na fejsie, instagram
sprawa jest prosta
to co prowadzi do jakiejkolwiek oferty jest reklamą i nie sposób jest mieć tu jakiekolwiek wątpliwości. tak więc twoje przynajmniej 2 linki w podpisie są reklamą. nie mnie jednak oceniać czy jest ona zgodna z polityką forum (czyli czy jest opłacona czy nie).
edyta
pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają. sprawa jest też o tyle prosta, że wystarczyłoby umieścić stosunkowo niedrogi zapis w cenniku na reklamę podpisową. myślę, że 10 pln/miesiąc byłoby na tyle atrakcyjne, że nie stanowiłoby obciążenia dla userów a zarazem byłoby sporym zastrzykiem dla samego forum.
Ostatnio edytowane przez siona ; 24-06-2012 o 11:12
w dobie narzekania na podpisy sprzętowe, w poczuciu winy usunięty ...
Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum
Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić?![]()
Skontaktuj się z nami