Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie Poszerzenie gieldy.

    Pomysl: rozszerzyc dzialalnosc gielgy o komputery/czesci/podzespoly.
    Jakby nie bylo to nierozerwalnie zwiazane z tym czym sie zajmujemy...

    Czesto zmieniamy/modyfikujemy itd... zostaja czesci, podzespoly. Ktos szuka, ktos sprzedaje... zawsze byloby fajniej od kogos zaufanego niz z allegro "nie wiem czy dziala, nie sprawdzony, mam laptopa..."

    Jakie macie zdanie? Jak na taki pomysl zapatrywalaby sie administracja?

  2. #2

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo, bo ten temat był już poruszany, to zdanie Admina brzmi: "NIE"
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  3. #3

    Domyślnie

    równiez dobrze mogliby poszerzyc o aparaty i klamoty analogowe, średniaki, dalmierze, skanery, drukarki i inne cuda. mimo tego że chciałbym by własnie o to rzeczy giełde poszerzono to pewnie skończyłoby się na tym że akcesoria fotograficzne to byłyby również: czapki, rękawiczki, wodery, zegarki i cała masa innych rzeczy. Czyli allegro 2.

  4. #4

    Domyślnie

    bo admin nie ma kompa...

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    równiez dobrze mogliby poszerzyc o aparaty i klamoty analogowe, średniaki, dalmierze,

    hmm ale chyba nie ma problemu, zeby takie sprzety w tej chwili wystawiac... :O
    Ostatnio edytowane przez bognik ; 15-06-2012 o 14:43 Powód: Korzystamy z opcji ''edytuj''

  5. #5

    Domyślnie

    Obecnie i tak chyba działanie modów przy zatwierdzaniu ogłoszeń sprowadza się do sprawdzenia stażu i liczby postów. Nie wygląda, żeby treść ogłoszeń czytali zbyt wnikliwie.

    Z tymi zaufanymi osobami, to bym nie przesadzał, tak to może było kiedyś, dawno temu. Teraz to zwykły słup ogłoszeniowy, tyle że bezpłatny.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    hmm ale chyba nie ma problemu, zeby takie sprzety w tej chwili wystawiac... :O
    To spróbuj wystawić średni format
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  7. #7

    Domyślnie

    Ten temat już chyba był poruszany.
    Chcecie mieć tutaj drugie Allegro? Bo skoro komputery, to dlaczego nie aparaty innych marek, obiektywy itd. ...
    Kobieta z Sonnarem też może

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    Ten temat już chyba był poruszany.
    Chcecie mieć tutaj drugie Allegro? Bo skoro komputery, to dlaczego nie aparaty innych marek, obiektywy itd. ...

    nie mialem pojecia ze nie da sie innych marek :O
    no to chyba nie ma o czym mowic. eot.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    zawsze byloby fajniej od kogos zaufanego niz z allegro
    Z tym zaufaniem to tak nie do końca. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania.
    Na naszym forum też zdarzają się oszuści.

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    nie mialem pojecia ze nie da sie innych marek :O
    http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=72629
    Kobieta z Sonnarem też może

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bognik Zobacz posta
    Z tym zaufaniem to tak nie do końca. Pamiętajmy o zasadzie ograniczonego zaufania.
    Na naszym forum też zdarzają się oszuści.

    to prawda...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •