Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42

Wątek: Nikon D90

  1. #1

    Domyślnie Nikon D90

    Witam, posiada ktoś nikona d90? Od dłuższego czasu planuję go kupić, jednak nie jestem do końca przekonana, opinie na forach są przeróżne i dlatego sama nie wiem czy warto kupić ten model, czy może zastanowić się nad czyms innym?

  2. #2

    Domyślnie

    Mam D90 od ponad dwóch lat. To dobry aparat ale zależy do czego się go wykorzystuje. Ma swoje wady i zalety.
    2x Canon 5D Mk III, Sigma 15mm F/2,8 FE, Sigma 85mm F/1,4, Canon 16-35L II, Canon 35L, Canon 135L, Canon 70-200 L IS II

  3. #3

    Domyślnie

    Witam, posiadam ten model od ponad dwóch lat i jestem bardzo zadowolony. Zdjęcia wykonuje wyłącznie amatorsko i byłem z nim zarówno na plaży, a także w górach i jak do tej pory zero problemów ze sprzętem. Mam go z obiektywem 18-105 z którego również jestem zadowolony. Wszystko zależy kto i do czego potrzebuje aparat i czego od niego wymaga.

  4. #4

    Domyślnie

    opinie na forach są przeróżne i dlatego sama nie wiem czy warto kupić ten model, czy może zastanowić się nad czyms innym?
    Opinie nie robią zdjęć tylko Ty (chyba, że sie mylę).
    Trzeba wypróbować (jak chłopa w łóżku ) i ocenić.

    Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 05-06-2012 o 15:42
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5

    Domyślnie

    A co bedziesz fotografowac?

  6. #6

    Domyślnie

    zastanowić się czy potrzebna ci lustrzanka zastanowić się nad obiektywem. Zastanowić się na ile potrzebna mi automatyką w aparacie. Jeśli dużo to może kompakt? Lustrzanka jest po to by ROBIĆ ZDJĘCIA a nie pstrykac wszystko i wszędzie trybem zielonym. Jeśli chcesz kupic lustrzanke i nie uczyć się fotografi to po co ci lustrzanka. Ja zawsze lubiłem robić zdjęcia. Wiec kupilem d90 i jestem zadowolony. Ale ja od dnia zakupu robilem na M, troche lepiej lib troche gorzej. Aaaa to nie prowokacja? Teraz kazdy sie pyta innych co mi jest potrzebne i co powinienem kupic
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  7. #7
    Gaduła Awatar zgera
    Dołączył
    06 2011
    Miasto
    Siedliska, Podkarpacie
    Posty
    3 112

    Domyślnie

    Czyżby kolejna prowokacja odnośnie D90?
    Tak sobie myślę jak bym dokleił jedno zero, co nie było by takie trudne, miałbym D900.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  8. #8

    Domyślnie

    Od d90 lepszy jest Nikon d3200, bo to nowy model, a d90 to juz nadaje sie do muzeum antycznego, ale fotki nadal mozna nim ladne robic.. :]

  9. #9

    Domyślnie

    Ja mam D80 - taki zabytek, ale kolorki ma ładniejsze od D90

  10. #10

    Domyślnie

    Mam i jestem zadowolony, ale jak bym miał kupować nówkę to bym się zastanawiał. A może wejść w system nex-a ?
    totalna amatorka

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •