Massa walczyFerrari chyba wreszcie ruszyło do przodu. RBR daleko - dobrze tak dziadom
Coś czuję, że Hamilton ostro pociśnie w kwalifikacjach, a Button utrzyma 1 miejsce z 2 treningu. Wyścig na tych nieprzewidywalnych oponach Pirelli na torze, gdzie bandy są na wyciągnięcie ręki zapowiada się wypadkowo
![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami