Na kogo stawiacie ?
Ja od lat zawsze na Rakiete
Mz w finale zagra z Carterem
GO Ronnie !!!
swoja droga niezle okrasil mistrzostwa Hendry wbiciem maksymalnego breaka , szkoda , ze odpadl .
Osobiscie chcialem zobaczyc go w pojedynku z Ronniem , dwoch starych mistrzow w najlepszej formie ,
to bylby mega finał![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami