Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11

    Domyślnie

    a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    i następnego dnia po naklejeniu macie włam do samochodu...
    Cytat Zamieszczone przez rychu_cmg Zobacz posta
    To samo pomyślałem.
    auto mam już oklejone od... ile to już 3 lata? 4? I jakoś mi się nie włamali... No ale ja sprzętu w aucie nie zostawiam...

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
    było za czasów NKP... i nikoniarze też bylo jak mnie pamięc nie myli
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kronos28 Zobacz posta
    auto mam już oklejone od... ile to już 3 lata? 4? I jakoś mi się nie włamali... No ale ja sprzętu w aucie nie zostawiam...



    było za czasów NKP... i nikoniarze też bylo jak mnie pamięc nie myli
    to że NKP to pamiętam
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

  4. #14

    Domyślnie

    Przecież nie wszyscy wiedzą, co to nikoniarze.pl
    Tylko wtajemniczeni...
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  5. #15

    Domyślnie

    No ja tez bym nakleil......a co, czarna fure mam to bedzie dobrze wygladac

  6. #16

    Domyślnie

    Ja to tylko bym się obawiał złośliwości canonierów typu porysowane drzwi czy złamana wycieraczka

  7. #17

    Domyślnie

    ja nie nakleił, ale przyczepił na magnesie
    mam już jeden magnes z z logiem zaprzyjaźnionej firmy modelarskiej i stowarzyszenia modelarskiego do którego należę

    magnes zawsze można ściągnąć w przeciwieństwie do nakejki.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #18

    Domyślnie

    Znaczek zaprojektowałem w Illustratorze, więc naturalną rzeczy koleją jest w wektorowy, tu można pobrać wersję zapisaną w Coralgolu:
    http://dl.dropbox.com/u/19059944/log...oniarze-pl.CDR

    Tylko B-Ł-A-G-A-M - nie zmieniajcie układu, proporcji i kolorów, bo naprawdę się pogniewamy . Ten logotyp przypadkiem wyszedł mi nadspodziewanie dobrze (by nie powiedzieć, że jest to najlepszy logotyp jaki w życiu popełniłem). Jestem z niego dumny jak paw i szlag mnie trafia, jak ktoś cokolwiek w nim zmienia.

  9. #19

    Domyślnie

    Czornyj wstaw pdf-a bo nie każdy ma colargola

    Co do naklejek to ja mam dwie na aucie od kilku lat: dawne NKP i wersja dolna z pliku Czornyja i jakoś (odpukać) nikt mi auta nie uszkodził.
    Ostatnio edytowane przez Robert_P ; 05-04-2012 o 13:58
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  10. #20

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •