a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
Szukaj
a mi się wydaje że kiedyś było to już robione? tylko nei pamiętam czy jeszcze za czasów nikon.org.pl czy już nikoniarzy.
Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Przecież nie wszyscy wiedzą, co to nikoniarze.pl
Tylko wtajemniczeni...![]()
D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX
No ja tez bym nakleil......a co, czarna fure mam to bedzie dobrze wygladac![]()
Nikon http://greg77.com/
Ja to tylko bym się obawiał złośliwości canonierów typu porysowane drzwi czy złamana wycieraczka![]()
ja nie nakleił, ale przyczepił na magnesie
mam już jeden magnes z z logiem zaprzyjaźnionej firmy modelarskiej i stowarzyszenia modelarskiego do którego należę
magnes zawsze można ściągnąć w przeciwieństwie do nakejki.
Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki
Znaczek zaprojektowałem w Illustratorze, więc naturalną rzeczy koleją jest w wektorowy, tu można pobrać wersję zapisaną w Coralgolu:
http://dl.dropbox.com/u/19059944/log...oniarze-pl.CDR
Tylko B-Ł-A-G-A-M - nie zmieniajcie układu, proporcji i kolorów, bo naprawdę się pogniewamy. Ten logotyp przypadkiem wyszedł mi nadspodziewanie dobrze (by nie powiedzieć, że jest to najlepszy logotyp jaki w życiu popełniłem). Jestem z niego dumny jak paw i szlag mnie trafia, jak ktoś cokolwiek w nim zmienia.
Czornyj wstaw pdf-a bo nie każdy ma colargola
Co do naklejek to ja mam dwie na aucie od kilku lat: dawne NKP i wersja dolna z pliku Czornyja i jakoś (odpukać) nikt mi auta nie uszkodził.
Ostatnio edytowane przez Robert_P ; 05-04-2012 o 13:58
D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker
Proszę*bardzo:
http://dl.dropbox.com/u/19059944/log...oniarze-pl.pdf
Skontaktuj się z nami