Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mateo912 Zobacz posta
    to że NKP to pamiętam
    ale na twojej czerwonej wyscigowce to nie ma

    co prawda nie na swoim,ale nakleje rowniez
    | D600 | D90 | N 35 1.8 | N 50 1.8 |T17-35 2.8-4| S 70-200 f2.8 | plecaczek

    Fejs

  2. #22

    Domyślnie

    Fajna sprawa am bym chętnie nakleił
    Ale fakt, kusi włamywaczy. Oczywiście tych bardziej kumatych.
    Jest co prawda AC ale nigdy nie wiadomo jak z tym bywa..

    Kiedyś pamiętam zrobiliśmy podobną 'akcję' z vlepkami na forum snowboardowym. Miło było poznać kilka osób na stoku

  3. #23

    Domyślnie

    Na drugim samochodzie wożę naklejony obrys lustrzanki... już kilka lat... nigdy nie było problemów...
    D7100 | X-T10 || S17-50 2.8 | 18-55 | 18-105 VR | 35mm f/1.8G | YN-565EX

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gomad Zobacz posta
    co prawda nie na swoim,ale nakleje rowniez
    Chcesz zeby sie sasiadowi wlamali?

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez photoaction Zobacz posta
    Ale fakt, kusi włamywaczy. Oczywiście tych bardziej kumatych.
    no bo dla tych mniej kumatych to już masz przecież : D3 | 24-70 2.8 | 70-200 2.8 VR | SB | EIZO | VAIO

    choć osobiście myślę że ani jedna ani druga rzecz nie ma znaczenia dla włamywaczy, no ale jak już tak się strzec to polecam z wielu stron

    A jak ktoś kradnie z auta to nie patrzy na naklejki tylko obczaja wcześniej gdzie właściciel umieszcza cenny sprzęt - a dla zawartości 10-30tys to i całe miasto mu się opłaca za ofiarą przejechać

  6. #26

    Domyślnie

    Popieram Tommy'ego. Nie popadajmy w paranoje, ze z powodu naklejki ktos sie wlamie do auta.
    Wlamie sie, bo :
    - bedzie chcial sprawdzic, czy czasem czegos tam nie ma
    - zrobi rozpoznanie i bedzie wiedzial, ze cos na pewno znajdzie
    - wlamie sie bo jest wandalem/debilem/dresem/itp i samo wlamanie, jesli jeszcze obok beda kumple wprawi go w euforie
    pozdrawiam
    Marcin
    http://www.tycipienka.pl/

  7. #27

    Domyślnie

    Dawno, dawno temu rodzice zakupili Fiata 125p z naklejką Lamborghini. Całe szczęście na Podkarpaciu nie mamy kumatych złodziei
    Czymtasem... pozdrawiam bombelkowo

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •