Niezle wyjscie - pytanie kto mi zapelni kieszen duzymi, jasnymi nominalami :^(
A tak na powazniej - to mi zawsze wychodzi, ze mam zestaw szeroko/bardzo szeroko i srednio dlugo/dlugawo - zasadniczo bez srodka.
No chyba, ze 24-70 ale akurat nie mam na stanie, czego bardzo zaluje.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami