Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: który lepszy

  1. #11

    Domyślnie

    Niezle wyjscie - pytanie kto mi zapelni kieszen duzymi, jasnymi nominalami :^(


    A tak na powazniej - to mi zawsze wychodzi, ze mam zestaw szeroko/bardzo szeroko i srednio dlugo/dlugawo - zasadniczo bez srodka.
    No chyba, ze 24-70 ale akurat nie mam na stanie, czego bardzo zaluje.
    Smiena 8, a kiedys potem Nikomat FTn - moj pierwszy Nikon :^) Potem to juz tylko Epson PhotoPC ...
    Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów - Stanisław Lem

  2. #12
    martines666
    Gość

    Domyślnie

    pewnie, że dobrej stałki żadnej zoom nie zastąpi, ale potrzebny mi jasny zoom - np. do kościoła a kasy na nowego nikorra nie mam - szukam więc w tamronach i sigmach - ale powoli skłaniam się ku pierwszej opcji - poza tym będzie można podpiąc też do F80

  3. #13

    Domyślnie

    17-50 pod dx dziala swietnie
    Kilka aparatow, dronow, gimbali i takie tam...

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kwiatek111 Zobacz posta
    17-50 pod dx dziala swietnie
    Popieram i podpisuję się. Dodać jeszcze należy tylko, że jak FX to 24-75 też działa świetnie Także wybór prosty: DX -> 17-50, FX -> 28-75

  5. #15

    Domyślnie

    Jak piszesz, ze do kosciola, to na dx T28-75 bedzie za waski. Kup T17-50/2.8 lub S18-50/2.8 HSM.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stachumuszel Zobacz posta
    Jak piszesz, ze do kosciola
    jejka, znów?
    To może jakaś modlitwa żeby zdjęcia "wyszły", bo inaczej to nie sądzę.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  7. #17
    martines666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JacekCz Zobacz posta
    To może jakaś modlitwa żeby zdjęcia "wyszły", bo inaczej to nie sądzę.
    kupiłem 28-75 - no i teraz mi modlitwa pozostała :P - co prawda nie mam porównania, ale zadowolony jestem z tego co kupiłem :0

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez martines666 Zobacz posta
    kupiłem 28-75 - no i teraz mi modlitwa pozostała :P - co prawda nie mam porównania, ale zadowolony jestem z tego co kupiłem :0
    Miałem na myśli, nie bez drobnej złośliwości, zakup książki.
    Ma i ja RB67, F90X, F4S+F4+1/2 F4, Metz ,SB i brzydkie Canony. Na góry m4/3

  9. #19

    Domyślnie

    Kup S17-50/2.8
    nic...

  10. #20

    Domyślnie

    Witam,
    Ja szwankuje pomiedzy T17-50 2.8 VR a S18-50 2.8 macro. C eny podobne. A S17-50 2.8 to kosztuje jakies 800 zl wiecej. Macie jakies porownanie tej starszej S18-50 2.8 macro do tamiego 17-50 2.8 z VR?
    Warto inwestowac w ta sigme lub kupic lepiej Tamrona?
    Nikon D3100 + S10-20 4-5.6 + S30mm 1.4 DC HSM ART + N35mm 1.8G + S17-50 2.8 HSM OS + T70-300 VC USD 4-5.6 + Metz 50 AF-1

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •