Szukaj
wiec zapytam sie jeszcze jak z dodrukiem będzie - zamawiać bezpośrednio w drukarni ?? - zawsze mogą znaleźć się chętni po obejrzeniu arcydzieła ???
Druk wyszedł bez zarzutu, a introligatorka jeszcze lepiej.
wojteh... moze po prostu zamow wiecej zamiast knuc jak kon pod gore![]()
przecież dodruk to co innego jak wątpliwosci czy wziać wiecej.
wiecej na zapas to można kubeczków plastikowych na imprezę kupić..
Völkchlor
albumy beda numerowane w pierwszej puli dodruk nie![]()
To zróbcie limitowaną edycję 69 sztuk![]()
Dobry pomysł.
Tylko pytanie kto dostanie jaki numerek..![]()
I think in f-stops..
24, 35, 50, 105
takie pytanie logistyczne. Myslisz Konrad, ze drukarnia da rade rozeslac albumy ze trafia do 29/03 do wroclawia albo poznania? Wtedy uda mi sie je zabrac ze soba do danii. inaczej bedzie trzeba ja wyslac do denemarku
Skontaktuj się z nami