Close

Strona 110 z 138 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 091 do 1 100 z 1377

Wątek: ALbum AO

  1. #1091

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez conik Zobacz posta
    podam konto drukarni spokojnie....pisalem to kilka razy juz!
    przy okazji, w której drukarni "planujemy" drukować?

  2. #1092

  3. #1093
    wojteh
    Gość

    Domyślnie

    wiec zapytam sie jeszcze jak z dodrukiem będzie - zamawiać bezpośrednio w drukarni ?? - zawsze mogą znaleźć się chętni po obejrzeniu arcydzieła ???

  4. #1094

    Domyślnie

    Druk wyszedł bez zarzutu, a introligatorka jeszcze lepiej.

  5. #1095
    conik
    Gość

    Domyślnie

    wojteh... moze po prostu zamow wiecej zamiast knuc jak kon pod gore

  6. #1096

    Domyślnie

    przecież dodruk to co innego jak wątpliwosci czy wziać wiecej.

    wiecej na zapas to można kubeczków plastikowych na imprezę kupić..
    Völkchlor

  7. #1097
    conik
    Gość

    Domyślnie

    albumy beda numerowane w pierwszej puli dodruk nie

  8. #1098

  9. #1099

    Domyślnie

    Dobry pomysł.
    Tylko pytanie kto dostanie jaki numerek..
    I think in f-stops..
    24, 35, 50, 105

  10. #1100

    Domyślnie

    takie pytanie logistyczne. Myslisz Konrad, ze drukarnia da rade rozeslac albumy ze trafia do 29/03 do wroclawia albo poznania? Wtedy uda mi sie je zabrac ze soba do danii. inaczej bedzie trzeba ja wyslac do denemarku

Strona 110 z 138 PierwszyPierwszy ... 1060100108109110111112120 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •