Czyli wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw.
Czy może ktoś dotykał tego tematu?
Interesuje mnie, jak ciężko otrzymać dotację i czy dużo biurokracji.
Ogólne zasady znam lecz chciałbym wiedzieć czy może ktoś przeszedł drogę organoleptycznie.
Szukaj
Czyli wsparcie dla mikroprzedsiębiorstw.
Czy może ktoś dotykał tego tematu?
Interesuje mnie, jak ciężko otrzymać dotację i czy dużo biurokracji.
Ogólne zasady znam lecz chciałbym wiedzieć czy może ktoś przeszedł drogę organoleptycznie.
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Nikt nie przebył tej drogi czy się dzielić nie chcecie?
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Skontaktuj się z nami