Witam.
Pewnego pieknego dnia wyjęłam akumulator z mojego D70 do ładowania. Gdy po naładowaniu włozyłam go okazało się za aparat kompletnie nie reaguje na górnym wyświetlaczu pustka, to samo z innym naładowanym akumulatorem.
Mam pytanie co moze byc przyczyną takiego zachowania aparatu? Nic się nie wyświetla nic się nie włącza ani wyłącza jednym słowem zachowuje się jak martwy.
Czy mogę spróbowac zrobic cos sama czy tylko serwis tu pomoze , czy spotkało Was cos podobnego.
Marta
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami