Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14
  1. #1

    Domyślnie D70 padł POMOCY

    Witam.
    Pewnego pieknego dnia wyjęłam akumulator z mojego D70 do ładowania. Gdy po naładowaniu włozyłam go okazało się za aparat kompletnie nie reaguje na górnym wyświetlaczu pustka, to samo z innym naładowanym akumulatorem.
    Mam pytanie co moze byc przyczyną takiego zachowania aparatu? Nic się nie wyświetla nic się nie włącza ani wyłącza jednym słowem zachowuje się jak martwy.
    Czy mogę spróbowac zrobic cos sama czy tylko serwis tu pomoze , czy spotkało Was cos podobnego.


    Marta

  2. #2

    Domyślnie

    Jedyne co ja bym zropbil to sprawdzil rutynowo styki aku w komorze baterii. Jak nie to to serwis. Nic bym nie otwieral sam.
    Puszki i słoiki...


  3. #3

    Domyślnie

    probowalas naciskac przycisk reset znajdujacy sie na spodzie aparatu?
    Nie jestem szumofobem, używam cropa i jak potrzebuje wysokiego ISO.
    Tamzooka 150-600, T 300 2.8 kenko TC 1,4 2,0

  4. #4

    Domyślnie

    to chyba nie byl piekny dzien...

    proponuje sprobowac odpalic aparat z wyjeta karta pamieci.
    a co Ty taki ciekawski?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak naciskałam przycisk 'reset' styki w komorze i na baterii są ok. Wyjecie kart pamięci nic nie daje ekran na górze aparatu pusty zadnych informacji typu ilosci wykonanych zdjec nic czysto
    Ostatnio edytowane przez akubek ; 12-04-2007 o 20:44

  6. #6

    Domyślnie

    a probowales z innym akku? bo jesli tak i tez cisza to serwis chyba tylko pozostaje:/
    D7200

  7. #7

    Domyślnie

    Czy dioda zapisu miga Ci? Jeśli tak, to masz tzw. BGLOD (wygooglaj sobie szczegóły) - serwis naprawia bezpłatnie nawet po gwarancji.

    PS:

    Cytat Zamieszczone przez Sebastiann Zobacz posta
    a probowales z innym akku? bo jesli tak i tez cisza to serwis chyba tylko pozostaje:/
    Cytat Zamieszczone przez akubek Zobacz posta
    ...to samo z innym naładowanym akumulatorem...
    Tak czy siak -> serwis.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aries.mehehe Zobacz posta

    Czy dioda zapisu miga Ci? Jeśli tak, to masz tzw. BGLOD (wygooglaj sobie szczegóły) - serwis naprawia bezpłatnie nawet po gwarancji.

    PS:

    Cytat:
    Napisał Sebastiann
    a probowales z innym akku? bo jesli tak i tez cisza to serwis chyba tylko pozostaje:/

    Cytat:
    Napisał akubek
    ...to samo z innym naładowanym akumulatorem...

    Tak czy siak -> serwis.
    uuu to mi mignęło przed oczkami, mój bład
    D7200

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Jaworzno, Dominikowice
    Posty
    212

    Domyślnie

    to prawdopodobnie BGLOD mimo, że nie miga zielona dioda, masz serwis na miejscu więc wojuj - a jesli ci śpiewną jakąś dziwną cenkę to mam w idelnym stanie D70 z przebiegiem 11000 klatek, dbałem o niego bardzo...
    Ogólnie to dobre Nikony
    F6,F5,F100,F80,F50,FM3a
    Hasselblad 503,905
    D6,D800E,D700,D70IR,Z6II


  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastiann Zobacz posta
    uuu to mi mignęło przed oczkami, mój bład
    Żeby nie było - nie czepiam się, tylko zwracam uwagę, żeby wątek ku rozwiązaniu szedł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •