Witam.
Jest ok.
0.96 sek pomiar + zdjęcie, 0,21 sek z ostrością manualną, 0,21 sek po wcześniejszym pomiarze ostrości.
Ostatnio "w cyklu mieszanym" (80%jpg i 20%raw), zrobiłem ok.700
Dla mnie rewelacja.
Porównałem z zasobnością portfela.
Ponieważ, to lustrzanka (zawsze chciałem taká mieć).
Ponieważ, to Nikon (nie trzeba komentować).
Ponieważ, prosty w obsłudze, z polskim interfejsem, przeznaczony dla ludzi początkujących (takim jestem).
Ponieważ, za przystępną cenę.
Gorąco polecam i pozdrawiam.
Szukaj






Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami