Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
Witam

Mam pytanie do tych co nabyli D40 lub d40X. Moje pytania to:
Witam.

Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
1. jak jasny jest wizjer?
Jest ok.
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
2. Jak szybko działa aparat?
0.96 sek pomiar + zdjęcie, 0,21 sek z ostrością manualną, 0,21 sek po wcześniejszym pomiarze ostrości.
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
3. Na ile zdjęć starcza bateria?
Ostatnio "w cyklu mieszanym" (80%jpg i 20%raw), zrobiłem ok.700
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
5. Jak z jakością zdjęć ogólnie?
Dla mnie rewelacja.
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
6. Z czym porównywaliscie swoje nikusie D40
Porównałem z zasobnością portfela.
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
i dlaczego akurat ten wybór?
Ponieważ, to lustrzanka (zawsze chciałem taká mieć).
Ponieważ, to Nikon (nie trzeba komentować).
Ponieważ, prosty w obsłudze, z polskim interfejsem, przeznaczony dla ludzi początkujących (takim jestem).
Ponieważ, za przystępną cenę.
Cytat Zamieszczone przez Sylwester Zobacz posta
pozdrawiam
Gorąco polecam i pozdrawiam.