Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Lowepro CompuDay Photo 250

    Witam!

    Czy ktos z forumowiczow posiada takowy plecak? Poniewaz przymierzam sie do zakupu i chcialbym poznac opinie uzytkownikow.

  2. #2
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    33

    Domyślnie

    cena odpowiada jakosci i na odwrot...

  3. #3

    Domyślnie

    Chyba niezbyt konkretnie sprecyzowałem pytanie wiec do rzeczy, potrzebuje plecak miejski, małych rozmiarów do codziennego użytkowania ale taki do którego troche sie zmiesci(aparat,kurtka deszczowka lub bluza,komplet kluczy i cos do picia) a to dlatego ze czesto smigam na rowerze a w normalnym plecaku niestety aparat lata jak żyd po pustym sklepie i obija sie o klucze rowerowe co moze sie zle skonczyc... Na compurover ktory byl chwalony na forum mnie nie stac wiec szukam raczej taniego i ktory nie jest plecakiem tylko na aparat i obiektywy. Mam lekki dylemat bo wsumie znalazlem tylko ten plecak, i nie mam pewnosci ze sie sprawdzi. Czy jest na tyle pojemny zeby zmiescic d90 z 70-300vr? Czy kieszen jest na tyle gruba zeby aparat nie latal i nic go nie obijalo od srodka? Czy bez wlozonego laptopa aparat umieszczony po boku nie bedzie sprawiac dyskomforu niesymetrycznosci co przy smiganiu na rowerze jest bardzo uciazliwe?

  4. #4

    Domyślnie

    poszperaj po internecie jeśli nikt nie chce udzielić ci informacji. Przejdź się do kilkunastu sklepów/sieci, saturn, media expert, mediamarkt fotojoker i innych, może oni będą mieć na stanie taki model. Pomacaj i sam sprawdź czy bedzie Tobie odpowiadał.
    znalazłem na necie jeden filmik z video-testem może chociaż trochę ci pomoże podjąć jakąkolwiek decyzję. http://www.youtube.com/watch?v=DxorLEGqKIM

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ptaku Zobacz posta
    Na compurover ktory byl chwalony na forum mnie nie stac wiec szukam raczej taniego i ktory nie jest plecakiem tylko na aparat i obiektywy..... Czy jest na tyle pojemny zeby zmiescic d90 z 70-300vr?
    zawsze mnie dziwia takie sytaucje, ze kogos stac na Nikona za kupe kasy a potem nie stac na szkla czy inne akcesoria do niego i szuka tanich rozwiazan... To tak, jakby kupic ferrari i instalowac w nim gaz, bo nie stac na benzyne, albo szukac tanich zamiennikow filtrow oleju, czy cos w tym stylu...

    to tylko refleksja, nic nie mam do Ciebie, Ptaku..

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ptaku Zobacz posta
    Witam!

    Czy ktos z forumowiczow posiada takowy plecak? Poniewaz przymierzam sie do zakupu i chcialbym poznac opinie uzytkownikow.
    Jestem użytkownikiem tego plecaka. Jest super. Zawsze mam wszystko przy sobie. Aparat i laptopa oraz akcesoria. Polecam w 100%
    Pozdrawiam serdecznie
    Artur
    https://arturlawnik.wordpress.com

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emte Zobacz posta
    zawsze mnie dziwia takie sytaucje, ze kogos stac na Nikona za kupe kasy a potem nie stac na szkla czy inne akcesoria do niego i szuka tanich rozwiazan... To tak, jakby kupic ferrari i instalowac w nim gaz, bo nie stac na benzyne, albo szukac tanich zamiennikow filtrow oleju, czy cos w tym stylu...

    to tylko refleksja, nic nie mam do Ciebie, Ptaku..

    Czyli według Ciebie trzeba na plecak wydać drugie tyle co na aparat
    Pozdrawiam serdecznie
    Artur
    https://arturlawnik.wordpress.com

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaxArtur Zobacz posta
    Jestem użytkownikiem tego plecaka. Jest super. Zawsze mam wszystko przy sobie. Aparat i laptopa oraz akcesoria. Polecam w 100%
    Sluchaj a moglbys ewentualnie odpowiedziec na moje wczesniejsze pytania i rozwiac moje watpliwosci???
    Czy jest na tyle pojemny zeby zmiescic d90 z 70-300vr? Czy kieszen jest na tyle gruba zeby aparat nie latal i nic go nie obijalo od srodka? Czy bez wlozonego laptopa aparat umieszczony po boku nie bedzie sprawiac dyskomforu niesymetrycznosci co przy smiganiu na rowerze jest bardzo uciazliwe? I jak sprawuje sie podczas deszczu?
    Bo niestety na tym forum ciezko o jakakolwiek pomoc a w zadnym mi znanym sklepie stacjonarnym nie znalazlem tego modelu zeby pomacac...

  9. #9
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2011
    Miasto
    Biała Podlaska
    Posty
    22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ptaku Zobacz posta
    Sluchaj a moglbys ewentualnie odpowiedziec na moje wczesniejsze pytania i rozwiac moje watpliwosci???
    Czy jest na tyle pojemny zeby zmiescic d90 z 70-300vr? Czy kieszen jest na tyle gruba zeby aparat nie latal i nic go nie obijalo od srodka? Czy bez wlozonego laptopa aparat umieszczony po boku nie bedzie sprawiac dyskomforu niesymetrycznosci co przy smiganiu na rowerze jest bardzo uciazliwe? I jak sprawuje sie podczas deszczu?
    Bo niestety na tym forum ciezko o jakakolwiek pomoc a w zadnym mi znanym sklepie stacjonarnym nie znalazlem tego modelu zeby pomacac...
    Myślę, że jest na tyle pojemny żeby zmieścić d90 z 70-300vr

    Kieszeń jest gruba i nic na pewno się nie stanie i nie lata.

    Ja ciągle chodzę z lapkiem więc trudno mi odpowiedzieć na te pytanie.

    A obmacać możesz go jeśli jesteś z Wawy w Warszawie pod adresem:

    FOTOFORMA – WARSZAWA
    Plac Defilad 1, Metro Centrum, lok.2009b
    00-110 Warszawa

    Tutaj link tego sklepu i plecaka który mają na stanie. Polecam ten sklep w 100% sam z niego korzystałem http://www.fotoforma.pl/lowepro-comp...-o_l_3139.html
    Pozdrawiam serdecznie
    Artur
    https://arturlawnik.wordpress.com

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MaxArtur Zobacz posta
    Myślę, że jest na tyle pojemny żeby zmieścić d90 z 70-300vr

    Kieszeń jest gruba i nic na pewno się nie stanie i nie lata.

    Ja ciągle chodzę z lapkiem więc trudno mi odpowiedzieć na te pytanie.

    A obmacać możesz go jeśli jesteś z Wawy w Warszawie pod adresem:

    FOTOFORMA – WARSZAWA
    Plac Defilad 1, Metro Centrum, lok.2009b
    00-110 Warszawa

    Tutaj link tego sklepu i plecaka który mają na stanie. Polecam ten sklep w 100% sam z niego korzystałem http://www.fotoforma.pl/lowepro-comp...-o_l_3139.html
    He he ale wyczucie czasu, wlasnie dzis bylem rano w tym sklepie bo znalazlem wczoraj na alledrogo ich oferte i stalem sie szczesliwym posiadaczem tego modelu
    Faktycznie fajny plecak i za bardzo rozsadna cene bo zaplacilem w lokalu 199plna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •