Szukaj
Ostatnio edytowane przez ekonet ; 24-12-2011 o 02:35 Powód: zbędny przecinek
podpis niezgodny z regulaminem forum
A dziękuję
Równiez udanych i spokojnych świąt życzę![]()
Dołączam się do życzeń
opis w fazie przygotowań ...
Życzę wszystkim i sobie żeby się nie obżerać na święta. I pójść na spacer zamiast oglądać Kejwina.
A to dla Was dziubaski.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Również życzę zdrowych, wesołych, spokojnych spędzonych wśród najbliższych Świąt oraz tego co najlepsze w nowym 2012 roku![]()
Wesołych Świąt od całej ekipy http://torellexpedition.pl
Skontaktuj się z nami