Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Życzonka :D

  1. #1

    Domyślnie Życzonka :D

    Aby święta Bożego Narodzenia były bliskością i spokojem.

    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 24-12-2011 o 02:35 Powód: zbędny przecinek
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  2. #2

    Domyślnie

    A dziękuję

    Równiez udanych i spokojnych świąt życzę

  3. #3

    Domyślnie

    Dołączam się do życzeń
    opis w fazie przygotowań ...

  4. #4

    Domyślnie

    Zdrowych i spokojnych
    Ja zostaję tu z Wami

  5. #5

    Domyślnie

    Życzę wszystkim i sobie żeby się nie obżerać na święta. I pójść na spacer zamiast oglądać Kejwina.

    A to dla Was dziubaski.

    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Ja zostaję tu z Wami
    a wigilia o której będzie ?

    Ciepłe będą więc spokojnych i rodzinnych
    Podpis zgodny z regulaminem forum

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wonito Zobacz posta
    a wigilia o której będzie ?
    Jak zgłodnieję
    W Wawie, w centrum trudno wypatrzyć tę pierwszą gwiazdkę...

  8. #8

    Domyślnie

    i ja i ja !


    (znalezione gdzieś w sieci)
    D90, 18-105 VR + dodatki

    http://stachers.flog.pl/pf/

  9. #9

    Domyślnie

    Również życzę zdrowych, wesołych, spokojnych spędzonych wśród najbliższych Świąt oraz tego co najlepsze w nowym 2012 roku

  10. #10

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •