A może kubek-obiektyw?![]()
Szukaj
A może kubek-obiektyw?![]()
Kobieta z Sonnarem też może
Ale będzie miał niespodziankę
zwłaszcza, że jest na forum
I ciekawe jak się poczuje czytając ten wątek...
Podejrzewam, że koleżanka po odkryciu nicku lubego czyta teraz jego posty. Święta mogą być nieudane.![]()
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
No to kolega ma już prezent z głowy hehe
Na kolegów z forum zawsze można liczyć.
nic...
Trzeba posłać PW do forumowicza Haki. Pewnie będzie w stanie podsunąć najbardziej pasującą propozycję![]()
P.S> Ciekawe, czy nowa "forumowiczka" jeszcze się odezwie. A może "trafiony, zatopiony"![]()
Coraz więcej sprzętu (D70s pozostał), tylko ciągle czasu i umiejętności mało
Nikt się nie wyprowadza. Prezent wybrany. Dziękuję za pomoc.
Może się pochwali sam![]()
Skontaktuj się z nami