Chyba juz napisałem, że nie wyłapałem przecinków i przeprosiłem bo to był mój błąd.
Co do reszty to właśnie po to można korygować ekspozycję, żeby zdjęcie było prawidłowo naświetlone.
Jest zresztą tema rzeka o niedoświetlaniu D70 i przepaleniach w lepszych body.
P.S. Moze dla Ciebie najlepszy był właśnie D80 - wszystko zależy od własnych potrzeb i "widzimisię"
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami