Close

Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dodatki do SB-700

    szukałem...szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na forum.. wiec pytam:
    dlaczego wszelkie softbox-y itp. na allegro nie mają napisanej używalności z SB-700?
    Praktycznie wszędzie jest pakiet 600,800,900 a 700 nie ma?
    Why? Bo szczerze się przyznam, że pracuję z lampą dopiero 2 tyg. i mnie to zaciekawiło..
    N + 99% do nauki

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koma999 Zobacz posta
    szukałem...szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na forum.. wiec pytam:
    dlaczego wszelkie softbox-y itp. na allegro nie mają napisanej używalności z SB-700?
    Praktycznie wszędzie jest pakiet 600,800,900 a 700 nie ma?
    Why? Bo szczerze się przyznam, że pracuję z lampą dopiero 2 tyg. i mnie to zaciekawiło..
    bo wszystkie aukcje były robione jak nie było sb-700?
    i teraz jest tylko "wystaw ponownie przedmiot "
    Nikon d700+Mb-d10/D800 + MB-d12|Zenitar 16 2.8|N16-35 4 vr|Sigma 70-200 F2.8 II EX DG MACRO HSM|2xSB-800|YN 560|Samyang 85 1.4 AE UMC|Naneu Urban Gear u120

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •