szukałem...szukałem i nie znalazłem odpowiedzi na forum.. wiec pytam:
dlaczego wszelkie softbox-y itp. na allegro nie mają napisanej używalności z SB-700?
Praktycznie wszędzie jest pakiet 600,800,900 a 700 nie ma?
Why? Bo szczerze się przyznam, że pracuję z lampą dopiero 2 tyg. i mnie to zaciekawiło..
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami