Nie wiem czy już było. Nowy magazyn Practical Photoshop Polska.
http://media2.pl/media/85921-Practic...otografii.html
Szukaj
Nie wiem czy już było. Nowy magazyn Practical Photoshop Polska.
http://media2.pl/media/85921-Practic...otografii.html
D90/MB-D80/35 1.8
Nikon http://greg77.com/
Ooo a skąd aż tak mocno negatywna opinia Greg ? Fakt, że jest to lekko teledyskowe podejście, szybkich i krótkich strzałów bez wchodzenia w szczegóły, ale to co mi się podoba w stosunku np. DFV to mniej gadania o sprzęcie a więcej o technice robienia zdjęć i to w tych najprostszych sytuacjach. Nie nazwałbym tego stekiem bzdur tylko po prostu gazetą dla fotoamatora.
P.S. A wracając do tematu to czekam co będzie w tym pierwszym numerze, który chyba już powinien byc dzisiaj w kioskach.
Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę
Nikon http://greg77.com/
Będę drążył Gregrozumiem, że merytoryczna zawartość pozostałych artykułów jest wg. Ciebie do bani ? Hmm nie umiem ocenić wszystkiego co tam widziałem ale weźmy przykład konkretny - w którymś z numerów było opisywane jak "się je" obliczanie i wyznacza hiperfokalną. Było to w 4 punktach. Czego chcieć więcej do używania tego ? No chyba, że mówisz, że jest to do bani napisane
Nie piszę sobie tak po próżnicy i nie bronię tego magazynu bo jest mi zupełnie obojętny. Po prostu jestem ciekaw skąd taka opinia
![]()
Nikon jest, światło zawsze jakieś też jest, tematów bez liku a czasu za cholerę
Skontaktuj się z nami