Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Canon eos 300C

  1. #1

    Domyślnie Canon eos 300C

    na razie mało znalazłem ale wygląda, że niezłe cudo razem z całą stajnią do filmów wypuścił canon kilka chwil temu
    http://www.engadget.com/2011/11/03/c...-on-red-scarl/


  2. #2

    Domyślnie

    Ciekawie sie robi. Sensor 4k, sugerowana cena 16.000 USD - zapewne "konkurencja" dla istniejacego wciaz na papierze Scarleta Ciekawa informacja dot. "blokady" rozdzielczosci do 1080p - z taka cena ciezko bedzie konkurowac np. z FS-100 czy AG-AF101. Specyfikacja http://wiegaertnerfilms.com/news/can...der-announced/ Czas na krok REDa

  3. #3

    Domyślnie

    Red coś miał dzisiaj pokazać - pojawiło się jakieś coś?

  4. #4

    Domyślnie

    Film z nowego Canona, oczywiście premierowo Laforet



    Raczej w HD i fullscreen.


    EDIT:

    no i sam sobie odpowiem - RED też coś wypuścił i canon jednak troszkę marnie przy tym wygląda:

    http://nofilmschool.com/2011/11/red-...era-shoots-5k/

    Na dodatek wersja z mocowaniem EF jest za niecałe 10k$ co przy 16k$ za canona wygląda naprawdę rewelacyjnie.
    Ostatnio edytowane przez morzon ; 04-11-2011 o 10:04

  5. #5

    Domyślnie

    ale ale:
    "Canon has a new 'EOS Movies' DSLR on the way too: 4K video, 35mm full frame sensor"
    http://www.engadget.com/2011/11/03/c...n-the-way-too/


  6. #6
    D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW

  7. #7

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Hmmm, mam niepojete wrazenie, ze Canon odchodzi od filozofii "photo only", w ktorej caly czas siedzi Nikon. Czyzby wizjonerska droga?

  10. #10

    Domyślnie

    canon miał już drugie wersje obiektywów jak nikon ich jeszcze nie miał
    tak jak d1m2 i d2hs..
    nikon do tej pory nie ma lustrzanki z porządnym filmem.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •