na razie mało znalazłem ale wygląda, że niezłe cudo razem z całą stajnią do filmów wypuścił canon kilka chwil temu
http://www.engadget.com/2011/11/03/c...-on-red-scarl/
Szukaj
na razie mało znalazłem ale wygląda, że niezłe cudo razem z całą stajnią do filmów wypuścił canon kilka chwil temu
http://www.engadget.com/2011/11/03/c...-on-red-scarl/
Ciekawie sie robi. Sensor 4k, sugerowana cena 16.000 USD - zapewne "konkurencja" dla istniejacego wciaz na papierze ScarletaCiekawa informacja dot. "blokady" rozdzielczosci do 1080p - z taka cena ciezko bedzie konkurowac np. z FS-100 czy AG-AF101. Specyfikacja http://wiegaertnerfilms.com/news/can...der-announced/ Czas na krok REDa
![]()
Red coś miał dzisiaj pokazać - pojawiło się jakieś coś?
Film z nowego Canona, oczywiście premierowo Laforet
Raczej w HD i fullscreen.
EDIT:
no i sam sobie odpowiem - RED też coś wypuścił i canon jednak troszkę marnie przy tym wygląda:
http://nofilmschool.com/2011/11/red-...era-shoots-5k/
Na dodatek wersja z mocowaniem EF jest za niecałe 10k$ co przy 16k$ za canona wygląda naprawdę rewelacyjnie.
Ostatnio edytowane przez morzon ; 04-11-2011 o 10:04
ale ale:
"Canon has a new 'EOS Movies' DSLR on the way too: 4K video, 35mm full frame sensor"
http://www.engadget.com/2011/11/03/c...n-the-way-too/
![]()
D700, D300 + MB-D10, N 14-24/2.8, N 35/2, N 50/1.4g, N 70-200/2.8 vrI N SB-900, S EF-500 DG SUPER, Mf 055xprob + 804rc2, Lowepro SR D550 AW
a nikon ziewa
Niestety, 60i.
Hmmm, mam niepojete wrazenie, ze Canon odchodzi od filozofii "photo only", w ktorej caly czas siedzi Nikon. Czyzby wizjonerska droga?
canon miał już drugie wersje obiektywów jak nikon ich jeszcze nie miał
tak jak d1m2 i d2hs..
nikon do tej pory nie ma lustrzanki z porządnym filmem.
Skontaktuj się z nami