Cos mi sie srednio chce wierzyc w to 4k i FF... tak czy inaczej to nadal aparat, nie kamera. Puszka bedzie (a raczej musi byc) tansza od 300C a zarazem drozsza od 1d X, ktory ma kosztowac ok 7.000 USD i rejestrowac 1080p. Jesli nowy czerwoniec ma 4K za 10k USD (mozliwe bagnety EOS i PL), to pozamiatane - . Jannard nie zartowal
http://thoo.cal.pl/c300-vs-scarlet/
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami