Szukaj
Nikon http://greg77.com/
nie wiem gdzie wrzucić więc wrzucam tu
http://allegro.pl/nikon-nikkor-80-20...856002814.html
" Jest to model bez IS... "
D90
http://allegro.pl/piekny-rudy-lis-z-...854509862.html
nie z hodowliipolecam przejrzeć inne przedmioty
![]()
http://allegro.pl/samyang-8mm-f-3-5-...1.html#gallery
To na pewno obiektyw zmiennoogniskowy/zoom ?![]()
http://moda.allegro.pl/peruka-peruki...854559069.html
opisy pod zdjęciami..achhh
Musi jakaś blądynka wystawiała![]()
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
Zapewne :P Zaglądałeś w link? :P
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
No właśnie usiluję to rozszyfrować, ale za mało jeszcze wypilam chyba. Albo to dlatego, że okazjonalnie bywam tylko blondynką, a blądynką nigdy...
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
http://allegro.pl/obiektyw-35mm-f-1-...847965590.html
A tu "nowa" 35tka![]()
Skontaktuj się z nami