Kolejne fajne polne zdjęcia, moim faworytem dwójka.![]()
Szukaj
Kolejne fajne polne zdjęcia, moim faworytem dwójka.![]()
D610 | N 16-35 VR | N 85/1.8D | T 90/2.8 Di | T 70-300 VC || D70s | N 18-70/3.5-4.5
Oj...mieszasz niezle w temacie polowym......
Swietne jak zwykle...
Wybiore 2 i bonusik.
I ja również postawię na dwójkę. Zniekształcona szkiełkiem maszyneria wygląda bardzo bojowo, co jest dodatkowym plusem. Potem jedyneczka, cały secik jest całkiem miły.![]()
LED ZEPPELIN
tym razem tylko jedynka![]()
Szkoda że ta dwójka na FF nie przejdzie
Dzięki chłopaki za komentarze![]()
D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters
2 jest bombowa fajne swiatlo, glebia i jest klimat
bonus tez swietny
Bonus jest najlepszy z całego setu. Aczkolwiek zastanowił bym się nad delikatnym rozjaśnieniem dołu.
1 najlepsze, zaraz potem 2 i bonus (po drobnej manipulaci).
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Skontaktuj się z nami