Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: moskwa 5

  1. #11

    Domyślnie

    okej, dobra. dziekuje!

  2. #12

    Domyślnie

    A tak BTW bardzo fajny aparat, muszę sobie kiedyś sprawić moskwę, albo jej "pierwoklona" superikontę

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez aguul Zobacz posta
    to jesli c41 tez moga byc czarno biale to skad mam wiedziec ktore filmy czarno biale moge wywolac w sieciowce a ktore u fotografa?
    Czarno bialych do C41 jest doslownie kilka. We wspomnianym sklepie masz oddzielna kategorie do tych filmow.
    Ogolnie przewaznie jest napisane, ze jest to film przeznaczony do C41. Jezeli takiej informacji nie ma - jest to zazwyczaj film do wolania 'recznego' w zimnym procesie.

    pzdr.
    A.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sejmajnejm Zobacz posta
    Czarno bialych do C41 jest doslownie kilka. We wspomnianym sklepie masz oddzielna kategorie do tych filmow.
    Są trzy, z czego jeden w stanie zaniku. Ilford XP2, Kodak BW 400CN oraz Fuji Neopan 400CN. Tego ostatniego jest właśnie ciężko dostać.
    Nawet filmy czarno-białe do zimnego procesu da się wywołać w sieciówce, mam na myśli konkretnie CEWE. Jednak przyjęło się, że tego się nie robi. Z kilku powodów, ale nie z takiego, że się nie da.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sejmajnejm Zobacz posta
    Ogolnie przewaznie jest napisane, ze jest to film przeznaczony do C41. Jezeli takiej informacji nie ma - jest to zazwyczaj film do wolania 'recznego' w zimnym procesie.
    A potem wtopa z Agfą Scalą
    Völkchlor

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pastwisko Zobacz posta
    A potem wtopa z Agfą Scalą
    dwa wytrychy :

    Cytat Zamieszczone przez sejmajnejm Zobacz posta
    Ogolnie przewaznie jest napisane, ze jest to film przeznaczony do C41. Jezeli takiej informacji nie ma - jest to zazwyczaj film do wolania 'recznego' w zimnym procesie.

  7. #17

    Domyślnie

    widzialem widzialem, ale to raczej forumowe lisy baczą na takie drobiażdżki
    Völkchlor

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •